Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İstanbul Sarayları Web Sitesine 'Best in Class' Ödülü

Amerika’da Interactive Media Awards Council tarafından gerçekleştirilen en iyi web sitesi yarışmasına, İstanbul Sarayları projesi ile katılan Sinpaş GYO, gayrimenkul sektöründe 'Best in Class' ödülünün sahibi oldu. Daha önce de Bosphorus City ile 2008, Aqua City 2010 ile 2009 yıllarında üst üste 2 defa üstün başarı ödülü kazanan firma, bu yıl

yapi.com.tr
İstanbul Sarayları Web Sitesine 'Best in Class' Ödülü

Amerika’da Interactive Media Awards Council tarafından gerçekleştirilen en iyi web sitesi yarışmasına, İstanbul Sarayları projesi ile katılan Sinpaş GYO, gayrimenkul sektöründe 'Best in Class' ödülünün sahibi oldu. Daha önce de Bosphorus City ile 2008,  Aqua City 2010 ile 2009 yıllarında üst üste 2 defa üstün başarı ödülü kazanan firma, bu yıl istanbulsaraylari.com ile 'Best In Class' ödülünün sahibi oldu.

Tasarım, içerik, foksiyonellik, kullanılabilirlik ve browserlara uyum kategorilerinde başarılı bulunan web sitesi, alanında profesyonel ve dünyaca ünlü kişilerden oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirildi. Gayrimenkul alanında 63 sitenin başvurduğu yarışmada, İstanbul Sarayları, tüm kategorilerde toplam 500 puan üzerinden 485 puan alarak 'Best In Class'ı almaya hak kazanan tek site oldu.

Müşteri odaklı Pazarlama sistematiği içerisinde dijital pazarlama konularına özel bir önem verdiklerini belirten Sinpaş GYO Pazarlama Müdürü Barış Ekener, “Dijital pazarlama ve internet unsurlarının merkezinde yer alan web sitelerimiz, projelerimizin temalarını yansıtacak şekilde her proje için farklı konseptlerde tasarlanıyor, fonksiyonlar ise temaya göre “kullanıcı dostu ve herkese uygunluk’’ ilkesi ile belirleniyor.  Ulaşmayı hedeflediğimiz müşterilerin beklentilerini gerek tasarım, gerekse fonksiyonellik anlamında karşılamak için mükemmelliği hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızın sonuçlarının uluslararası kabul görmüş saygın kurumlarca tescil edilmesinin ise, doğru yolda ilerlediğimizin bir göstergesi olarak görüyoruz’’ dedi.Internet mecrasının ve dijital pazarlama uygulamalarının, sadece web siteleri, web reklam uygulamaları ile sınırlandırmadıklarını, her geçen gün büyüyen dijital ve internet dünyasının öneminin arttığının altını çizen Ekener, ‘’Önümüzdeki dönemlerde de geliştirdiğimiz temalı konut projelerinin gücünü bu dünya içerisinde yansıtmak istiyoruz. Bunun için de viral kampanyalar, sosyal medya ve networklerdeki uygulamalar gibi birçok alanda Sinpaş GYO’nun yenilikçi vizyonuna uygun projeler geliştirmek için çalışıyoruz’’ dedi.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/istanbul-saraylari-web-sitesine-best-in-class-odulu_81277.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!