Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İzmirli İçmimarlar Yeni Başkanını Seçti

TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi 12. Olağan Genel Kurulu’nda Tülin Gazi yeni başkan seçildi... Seçimler sonucunda yeni yönetim de oluşturuldu.

yapi.com.tr
İzmirli İçmimarlar Yeni Başkanını Seçti

İçmimarlık mesleğinin geliştirilmesini sağlayarak, üyelerinin mesleki hak ve onurlarının korunması, mesleki kural ve yöntemlere uyulması ile mesleki disiplinin oluşturulması konularında hizmet veren TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi’nin 12. Olağan Genel Kurul seçimleri tamamlandı.

Gerçekleşen seçimin ardından, yeni yönetim kurulu da belirlendi. Oy birliği ile Tülin Gazi yeni başkan seçilirken, başkan yardımcısı Selin Erbilgiç Gürman, yazman Betül Sezgin, sayman ise Deniz Tezer oldu.

Odanın İzmir Şubesi’nde gerçekleşen ilk toplantısında yeni yönetim kurulu üyeleri gerçekleştirecekleri çalışmalardan bahsederek gelecek döneme ilişkin etkinlik takvimini belirledi ve yeni döneme ilişkin mesajlarını paylaştı.

Yeni Başkan Tülin Gazi; “ Genel Kurulumuza katılım yaparak değerli içmimarlık mesleğine sahip çıkan, seçimler boyunca saygı, sevgi ve nezaket ortamını sağlayan tüm meslektaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki dönemin de aynı nezaket ve saygı ortamında geçeceğini bilmek hepimize ayrı bir mutluluk veriyor” dedi. Gazi, “Meslek birliğimizin bozulmasına fırsat vermeden tüm enerjimiz ile meslek haklarımızı almak için çabalayacağız. Yeni dönemde meslek ve meslektaş çıkarlarından yana olan çizgimizi hep birlikte sosyal ve kültürel başarılarla taçlandıracağız. Odamız tüm meslektaşlarımıza her zaman açıktır. Birlikte olmak dileğiyle, emeği geçen herkese teşekkürler” diyerek sözlerini sürdürdü.

TMMOB İçmimarlar Odası 12. Dönem Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu:
Asil Üyeler; Özgür Ali Karaduman, Emrah Tezcan, Duygu Çınar Umdu. Yedek Üyeler; Yiğit Emre Gürman, İklime Polat Yalçıner, Oğuz Kral, Sema Çetin, Miray Beşkardeşler, Elza Gabbai, Zeynep Seda Güncü.

http://www.yapi.com.tr/haberler/izmirli-icmimarlar-yeni-baskanini-secti_164162.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!