Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

İzoder 23. Enerji Verimliliği Haftası Etkinliklerine Katıldı

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, Elektrik İşleri Etüd İdaresi Genel Müdürlüğü (E.İ.E.İ.), Enerji Tasarrufu Koordinasyon Kurulu ve Ulusal Enerji

İZODER
İzoder 23. Enerji Verimliliği Haftası Etkinliklerine Katıldı

b>Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı, Elektrik İşleri Etüd İdaresi Genel Müdürlüğü (E.İ.E.İ.), Enerji Tasarrufu Koordinasyon Kurulu ve Ulusal Enerji Tasarrufu Merkezi'nce 22-23 Ocak 2004 tarihlerinde düzenlenen Enerji Verimliliği Haftası'nın bu yıl 23.'sü gerçekleşti.

Açılışına Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dr. Hilmi Güler, E.İ.E.İ. Genel Müdürü M. Kemal Büyükmıhcı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yrd. Selehattin Çimen ve TÜBİTAK Başkan V. Prof. Dr. Nüket Yetiş'in katıldığı 23. Enerji Tasarrufu Haftası'nda enerji verimliliği ile ilgili alanında uzman kişilerin katıldığı panel ve oturumlar; resim, öykü ve proje yarışması gibi etkinlikler yapıldı.
Ankara'da Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Konferans Salonu'nda düzenlenen Enerji Verimliliği Haftası'nda Isı, Ses ve Su İzolasyoncuları Derneği İZODER Teknik İşler Sorumlusu Timur Diz "Avrupa Birliği'nin Binalarda Enerji Performansı Direktifi" oturumuna "Yeni AB Direktifi (2002-1991/EC) ve Ülkemizdeki Mevcut Durum" başlıklı sunumuyla katıldı.
23. Enerji Verimliliği Haftası'nın kapanış kokteyli İZODER tarafından düzenlendi.

"Sanayide Enerji Verimliliği Projesi" ve "Enerji Verimlili Projesi" yarışmalarında ödül alan projeler oturumunun başkanlığını üstlenen Prof. Dr. Deniz Gökçe İZODER standını ziyaret etti.

23. Enerji Verimliliği Haftası kapsamında İstanbul'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda ve Enerji Tasarrufu Koordinasyon Kurulu üyesi İZODER organizasyonunda 27 ilçe belediyesinin İmar Müdürlüğü birimlerinde görevli mühendis ve mimarlara yönelik 20 Ocak Salı günü İGDAŞ Genel Müdürlüğü Seminer Salonu'nda "BİNALARDA ENERJİ VERİMLİLİĞİ SEMİNERİ" düzenlendi.

Seminerin açılış konuşmaları İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Çevre Koruma ve Geliştirme Daire Başkanı Fazıl Karasu, Elektrik İşleri Etüt İdaresi EİEİ Genel Müdürlüğü'nden Sezgin Öztürk ve İZODER Genel Koordinatörü Ertuğrul Şen tarafından yapıldı.
Seminerde: Isı Yalıtımı ve Enerji Verimliliği, TS 825 "Binalarda Isı Yalıtım Kuralları" Standardı, Isı Yalıtımı Yönetmeliği, Isı İhtiyacı Kimlik Belgesi, EİEİ'nin konu ile ilgili çalışmaları EİEİ Genel Müdürlüğü'nden Sezgin Öztürk; TS 825 Hesap Raporu, Türkiye Gaz Beton Üreticileri Birliği'nden Tunç Aydıner; Isı Yalıtımı Malzemeleri, Uygulama Detayları ve Uygulamada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar İZODER'den Timur Diz; Yalıtım Camı Üniteleri ve Kullanımları Şişecam'dan Gül Pekışık tarafından katılımcılara anlatıldı.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/izoder-23-enerji-verimliligi-haftasi-etkinliklerine-katildi_8964.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!