Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

İZODER Karikatür Yarışması Ödül Töreni İTÜ Taşkışla'da Yapıldı

Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği- İZODER tarafından yürütülen “Yalıtım Yatırımdır” kampanyası kapsamında hayata geçirilen “Yalıtımın Günlük Hayatımıza Etkileri” konulu karikatür yarışmasında dereceye giren karikatüristler, İTÜ Mimarlık Fakültesi'nde düzenlenen bir törenle ödüllerini aldılar.

yapi.com.tr
İZODER Karikatür Yarışması Ödül Töreni İTÜ Taşkışla'da Yapıldı

b>Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği- İZODER tarafından yürütülen “Yalıtım Yatırımdır” kampanyası kapsamında hayata geçirilen “Yalıtımın Günlük Hayatımıza Etkileri” konulu karikatür yarışmasında dereceye giren karikatüristler, İTÜ Mimarlık Fakültesi'nde düzenlenen bir törenle ödüllerini aldılar.

Yarışmada, Bursa'dan Ahmet Aykanat birincilik, Ankara'dan Sait Munzur ikincilik, Balıkesir'den Mehmet Zeber üçüncülük ödülüne değer görülmüştü. İzmir'den Mümin Durmaz, Atermit; İstanbul'dan İbrahim Tuncay, Mavikale; İstanbul'dan Muammer Olcay, Onduline Avrasya A.Ş. ve Sakarya'dan Hakan Koçyiğit, Trakya Cam A.Ş. özel mansiyonlarını alan eser sahipleri olmuştu.

Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan İZODER Yönetim Kurulu Başkanı A. Nuri Bulut, yalıtımın yaşamın içinden bir kavram olduğuna dikkat çekerek, "Yalıtım Yatırımdır" kampanyası çerçevesinde düzenlenen yarışmanın 'yalıtım ve yalıtımsızlık' kavramlarına çizgilerle dikkat çekerek uygulamanın özendirilmesini amaçladığını söyledi ve şöyle konuştu.

"Yarışmamıza katılan birbirinden değerli eserler ve yaklaşımlar, gerçekten de doğru bir iş yaptığımızı gösterdi. Türkiye'nin dört bir yanından gelen amatör ve profesyonel 231 karikatürün rekabet ettiği yarışmamıza katılan tüm çizerlere, göstermiş oldukları sağduyu için huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz".

Yarışmanın, önümüzdeki yıllarda da gelenekselleşerek sürmesi amaçlanıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/izoder-karikatur-yarismasi-odul-toreni-itu-taskislada-yapildi_48414.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!