Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

‘Kılıf İhale’ Durduruldu

Bodrum Kaymakamlığı’na bağlı Mal Müdürlüğü, Gündoğan’daki Blue Otel’in kıyı şeridini doldurması ve iskele yapması üzerine geçen yıl Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’na yıkım yapılması isteğini iletmişti. Ancak, Mal Müdürlüğü bu yıl zaten mevcut olan iskele ve dolgu yapılan yere, yeniden iskele ve dolgu yapımı için ihale açtı. Konuyla ilgili haberin

Milliyet Gazetesi
‘Kılıf İhale’ Durduruldu

Bodrum Kaymakamlığı’na bağlı Mal Müdürlüğü, Gündoğan’daki Blue Otel’in kıyı şeridini doldurması ve iskele yapması üzerine geçen yıl Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’na yıkım yapılması isteğini iletmişti. Ancak, Mal Müdürlüğü bu yıl zaten mevcut olan iskele ve dolgu yapılan yere, yeniden iskele ve dolgu yapımı için ihale açtı.

Konuyla ilgili haberin gazetemizde yayımlanması üzerine dün yapılması beklenen ihalenin ertelendiği açıklandı.
Bodrum’daki bütün duyarlı çevreler ve kurumlar ile bilirkişi raporları,  yazılı resmi başvurularında, Fokus Turizm İnşaat ve Danışmanlık Tic. A.Ş.’nin, Blue Otel adıyla yaptırdığı kıyı dolgu işleminin yasa dışı olduğunu, tesis ve iskelelerin yıkımının gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtmişti.

Milliyet’in 9 Nisan’da, “‘Yıkılsın’ denen ihaleye iskele!” başlığıyla yayımlanan haberini ihbar kabul eden Bodrum Kaymakamlığı, dün yapılması gereken ihaleyi, Cumhuriyet Savcılığı tarafından konuyla ilgili yürütülen soruşturma tamamlanıncaya kadar iptal ettiğini duyurdu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/kilif-ihale-durduruldu_78596.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!