Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

New York Eyaleti İTO ile Yatırım Ofisi Açıyor

New York Valiliği ve İstanbul Ticaret Odası (İTO), ABD ve Türkiye arasındaki ticaret ve yatırım ilişkilerini artırmak için 4 Ekim'de biraraya gelecek.

Sabah Gazetesi
New York Eyaleti İTO ile Yatırım Ofisi Açıyor

New York Valiliği ve İstanbul Ticaret Odası (İTO), ABD ve Türkiye arasındaki ticaret ve yatırım ilişkilerini artırmak için 4 Ekim'de biraraya gelecek.

İTO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, ortaklık kapsamında İTO'nun New York Valiliği'nin Ticaret ve Yatırım Ofisi'ne İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde ev sahipliği yapacağı belirtilerek, "Böylece İTO, Türkiye'nin dış ticaretini artırmak üzere fuarlardan Türk ürünleri sergilerine, heyet ziyaretlerinden pazar araştırmalarına kadar yürüttüğü çalışmalara bir yenisini daha eklemiş olacak. Söz konusu ofis, New York Valiliği'nin Çin, Hindistan, Hong Kong, Kanada, Brezilya, İsrail, Güney Afrika, Avrupa'da Almanya, Fransa ve İngiltere gibi gelişmiş ve gelişmekte olan önemli ticaret ve finans merkezlerinden sonra dünyadaki 17'nci yatırım ofisi olacak" denildi.

New York Eyaleti'nin Orta Asya, Rusya, Doğu Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu'dan oluşan geniş coğrafyaya da bu ofis aracılığı ile açılacağı kaydedildi. Açılışa İTO Başkanı Murat Yalçıntaş, ABD İstanbul Başkonsolosu Scott Kinler ile ABD Başkanlık Ofisi , Ticaret Bakanlığı ve New York Valiliği'nden üst düzey yetkililerin katılacağı belirtildi.

ETİKETLER: ekonomi kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/new-york-eyaleti-ito-ile-yatirim-ofisi-aciyor_82894.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!