Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Onduline Fabrika Çalışanlarına 15. Yıla Özel Gece

Onduline Avrasya, Sakarya’nın Sapanca ilçesinde bulunan ve çatı kaplama levhaları ile su yalıtım membranları üretilen fabrikasının çalışanları için 15. yıla özel bir gece düzenledi. ISO 14001 ve ISO 9002 kalite standartlarına göre üretim yapan çevre ödüllü fabrikanın gecesi İzmit Bitinya Restoran'da gerçekleşti.

yapi.com.trOnduline Avrasya, Sakarya’nın Sapanca ilçesinde bulunan ve çatı kaplama levhaları ile su yalıtım membranları üretilen fabrikasının çalışanları için 15. yıla özel bir gece düzenledi. ISO 14001 ve ISO 9002 kalite standartlarına göre üretim yapan çevre ödüllü fabrikanın gecesi İzmit Bitinya Restoran'da gerçekleşti.

Yaklaşık 170 kişi kişinin katıldığı gecede konuşan Onduline Avrasya Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Karahan, fabrika ve çalışanlarının kendisi için önemine değinerek, yaklaşık 30 yıl önce bir fabrikada başlayan çalışma hayatının her aşamasında fabrika ve çalışanlarına büyük önem verdiğini söyledi. Karahan, Türkiye'nin sanayileşmeye adım attığı ilk zamanlarla bugünki durumu da karşılaştırarak, şartların farklılığını vurguladı. Onduline fabrikasının gerek personel, gerek bina, gerekse tesisat ve  teknoloji anlamında kaydettiği ilerlemeden büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Karahan, bugüne kadar çabalarının insana saygı duyulan ve iş huzuru olan bir çalışma ortamı yaratmak olduğunu ve bunda başarılı olduklarını, bundan sonra da aynı felsefeyi devam ettireceklerini ifade etti. Küresel ekonomik krizde de 2009 hedeflerinin, fabrikayı tüm çalışanlarıyla birlikte faal tutmak olduğunu söyleyen Karahan, Onduline Avrasya'nın bunu başarmada çalışanlarına güveninin sonsuz olduğunu da sözlerine ekledi.

Onduline Avrasya Sapanca Fabrika Müdürü Talat Bayam ise vardiyalı çalışılan ortamlarda ancak böyle günlerde bir araya gelmenin  mümkün olduğunu ve bu bakımdan 15. yıl kutlamasının büyük anlam taşıdığını söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/onduline-fabrika-calisanlarina-15-yila-ozel-gece_67147.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!