Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Şahinoğulları ‘Masif Panel’i Artık Dünyaya Pazarlıyor

Yaklaşık yarım asırdır ağaç ve ağaç ürünleri işi yapan Şahinoğulları Orman Ürünleri şirketi, 2002 yılında başlayan dış pazarlara açılma serüvenini

Zamanb>Yaklaşık yarım asırdır ağaç ve ağaç ürünleri işi yapan Şahinoğulları Orman Ürünleri şirketi, 2002 yılında başlayan dış pazarlara açılma serüvenini genişleterek sürdürüyor.

Şahinoğulları Orman Ürünleri şirketinin yönetim kurulu başkanı Hüseyin Şahin, “2001 yılındaki kriz ortamında yeni bir yatırım hamlesi ile yurtiçinde pek tanınmayan Masif Panel tesisini devreye soktuk. Masif Panel, ürünü bize aynı zamanda ihracat kapısını açtı.” dedi. Üretimine başladıkları Masif Panel’in başlıca dekorasyon ile mobilya üretiminde kullanıldığını kaydeden Şahin, ürettikleri Masif Panel’in dış pazarda “MOBİPAN” markası ile yer bulduğunu da ifade etti.

2003 yılında Şahinoğulları firması olarak yatırımlarını devam ettirdiklerini de hatırlatan Hüseyin Şahin, “ARTPEN” markası ile ahşap kapı ve pencere sistemi üretimi yapan tesisleri faaliyete soktuklarını söyledi. Hüseyin Şahin “Şahinoğulları olarak aynen PVC pencerede olduğu gibi kaliteli ve uzun ömürlü sağlığa zarasız dekoratif ahşap pencereleri tüketicinin hizmetine ve beğenisine sunduk. Ahşap ürünlerimiz tüketicimize üretici bayiler vasıtasıyla kaliteli ve seri bir şekilde ileriki zamanlarda sunulacak.” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sahinogullari-masif-paneli-artik-dunyaya-pazarliyor_6290.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!