Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sismik Yapı'dan Şantiyelerde Sıkı Denetim

Sismik Yapı'dan Şantiyelerde Sıkı Denetim

Referans Gazetesiismik Yapı Genel Müdürü Mehmet Keskin, inşaat sektöründeki hareketlilik ve artan kalite anlayışı doğrultusunda, yapı denetimi dışında müşavirlikle ilgili konularda da ekiplerini yoğunlaştırdıklarını belirtti.

Türkiye genelinde yetkilendirilmiş ilk "A grubu" belgeli yapı denetim kuruluşu olarak sektöre adım attıklarını belirten Keskin, “Firmamız genel merkezi İstanbul olmak üzere, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Yalova ve Bursa illerinde oluşturduğu şubelerle Marmara Bölgesi'nde örgütlenmiş durumdadır. Merkez ve şubelerinde 100’ün üzerindeki mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosu ile hizmet veriyor” dedi.

Mehmet Keskin, yapı denetiminde ana ilkelerinin yapılan yatırımın hızını kesmeden, ilgili standart ve yönetmeliklere uygun projelendirilmiş, sağlamlık, güvenlik, estetik unsurlarının optimum ölçüde bir araya getirildiği yapıların üretimine katkıda bulunmak olduğunu söyledi. Keskin, bu amaçla yapıların üretim yeri olan şantiyelerde konuşlandırdıkları teknik eleman kadrosu ile yerinde ve zamanında müdahaleler yaparak ilkelerini hayata geçirdiklerini ifade etti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sismik-yapidan-santiyelerde-siki-denetim_43088.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!