Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

TMSF’den Emlak ve Oto Satışı

TMSF’den Emlak ve Oto Satışı

Akşam Gazetesib>Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), değişik illerde bulunan 224 adet taşınmazını satmak üzere ihale açtı. Toplam 60.6 milyon YTL muhammen bedelle satışa çıkarılan taşınmazların satışı, açık teklif alma toplantısıyla Turyap AŞ tarafından, 9 Şubat 2006 tarihinde gerçekleştirilecek. Muhammen bedeli 100 bin YTL ve üzerindeki taşınmazların ihalesi saat 10.00’da, 100 bin YTL’nin altındaki taşınmazların satışı ise saat 14.00’te başlayacak.

İhalede teklifler açık teklif alma yöntemiyle alınacak. Gayrimenkul açık teklif alma toplantısına katılmak için muhammen bedeli 100 milyon YTL’nin üzerindeki gayrimenkuller için 20 bin YTL, 100 bin ve 5 bin YTL arasında olanlar için 5 bin YTL, 5 bin YTL ve altında olanlar için muhammen bedel kadar teminat, Garanti Bankası Ortaköy şubesi nezdindeki ilgili hesaba veya toplantıdan önce Turyap A.Ş. kasasına yatırılacak.

Muhammen bedeli 100 bin YTL’nin üzerinde bulunan 89 adet taşınmaz arasında, 11 milyon 700 bin YTL’lik bedelle, Ankara Polatlı’da 69 adet tarla ile 7 arsa da bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/tmsfden-emlak-ve-oto-satisi_40478.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!