Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Yapı 2004 İstanbul Fuarı' nda İzoder Standı Sektörün Buluşma Noktası Oldu

İZODER, 5-9 Mayıs 2004 tarihleri arasında Yapı Endüstri Merkezi tarafından Tüyap Fuar alanında gerçekleştirilen Yapı 2004 İstanbul Fuarı'na katıld

İZODER
Yapı 2004 İstanbul Fuarı' nda İzoder Standı Sektörün Buluşma Noktası Oldu

b>İZODER, 5-9 Mayıs 2004 tarihleri arasında Yapı Endüstri Merkezi tarafından Tüyap Fuar alanında gerçekleştirilen Yapı 2004 İstanbul Fuarı'na katıldı.

Gerek iyi tasarlanmış standı gerekse gerçekleştirdiği etkinliklerle İZODER standı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
İzolasyon Dünyası Dergisi ve Uygulama Eki Dosyası, Gürültü Kontrol Yönetmeliği Kitapçığı, Bina ve Tesisatta Isı Yalıtımı Uygulama Şartnamesi Kitapçığı ilgili fuar ziyaretçilerine dağıtıldı.
İZODER fuarda ayrıca iki panel düzenledi. 5 Mayıs günü Tüyap Karadeniz Salonu'nda "TS 825 Standardı Revizyonu ve İZODER Hesap Programı ile ilgili Bilgilendirme Paneli" gerçekleştirildi. Panele konuşmacı olarak katılan İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Topçu "TS 825' in önemi ve yalıtım sektörüne katkıları", E.İ.E.İ Bina ve Ulaşımda Enerji Verimliliği Şube Müd. Hakkı Buyruk "TS 825 Revizyon çalışmaları", İZODER Teknik İşler Sorumlusu Timur Diz de "Yeni İZODER Hesap programı" hakkında katılımcılara bilgi verdi.

"TS 11758-2 Polimer Bitümlü Örtülerle Su Yalıtımı Uygulama Standardı Hakkında Bilgilendirme Paneli " ise 8 Mayıs günü TUYAP Karadeniz Salonu'nda düzenlendi.
Panelde İZODER Su Yalıtım Komisyonu Bşk. Jozef Bonfil "TS 11758-2' nin tarifi, kapsamı, gelişim süreci ile standarttaki temel ve çatı detayları", İZODER Su Yalıtım Komisyonu Üyesi Benan Engin "Standardın uygulamaya getirdiği kolaylıklar " konularında görüşlerini paylaştılar.

NTV televizyon kanalı Yapı 2004 İstanbul Fuarı özel yayın programını İZODER'in standından gerçekleştirdi. 5-8 Mayıs tarihleri arasında günde 3 kez 4'er dakika yapılan yayınlara İZODER'den konuşmacı olarak İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Topçu, İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı A. Nuri Bulut, İZODER Yönetim Kurulu Üyeleri Levent Ürkmez, Orhan Turan ve Düzcam Grup Başkanı Alev Yaraman katıldı. NTV Yapı 2004 İstanbul Fuarı özel yayını ayrıca CNBC-e kanalında da verildi.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-2004-istanbul-fuari-nda-izoder-standi-sektorun-bulusma-noktasi-oldu_12180.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!