Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

YAPI Kitabevi Yenilendi...

Yapı Kitabevi ''herkes için kitap'' sloganıyla yenilenen dekorasyonu ve zenginleştirilen içeriğiyle 7'den 70'e her yaştan kitapsevere hizmet vermey

Yapı-Endüstri Merkezi
YAPI Kitabevi Yenilendi...

b>Yapı Kitabevi ''herkes için kitap'' sloganıyla yenilenen dekorasyonu ve zenginleştirilen içeriğiyle 7'den 70'e her yaştan kitapsevere hizmet vermeye devam ediyor.

32 yıldır Yapı Endüstri Merkezi bünyesinde yapı sektörüne hizmet veren, YAPI Kitabevi yenilenen yüzü ve daha geniş bir yayın portföyüyle, mimarların, mühendislerin ve sanatçıların yanı sıra daha geniş bir kitleye, 2004 yılının ilk günlerinden itibaren genişletilen mekanında hizmet vermeye başladı.YAPI Kitabevi, Dünyanın dört bir yanından getirilmiş, değişik konu ve ilgi alanlarını içeren, on binden fazla kitap çeşidiyle Türkiye'nin yapı ve mimarlık dünyasında uzman tek kitabevidir. Kurulduğu günden bu yana kitapseverlerin özel kitap siparişlerini de karşılayan YAPI Kitabevi perakende satışın ötesinde kitabevlerine toptan satış ve dağıtım yapmaktadır.

Mimarlık, Sanat, Dekorasyon, Teknik, Bahçe- Peyzaj gibi YAPI Kitabevi'nde görülmeye alışılan yayınların yanı sıra artık dergi, edebiyat, hobi, çocuk, oyun-oyuncak, turizm, yemek, vb değişik konuları da kitapseverlere ulaştıracaktır.


Yapı Kitabevi 300 m2 lik yeni mekanında, kısa bir sure sonra hizmete girecek olan kitap-cafe ile kitapseverlere bir keyif kahvesi içme fırsatını da sunacaktır.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yapi-kitabevi-yenilendi-_8784.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!