Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Doğu Anadolu’da İlk Zemin...

Zemin Etüd Laboratuvarına Vatandaşlar Duyarsız Kaldı

Kahramanmaraş’ta üç yıl önce 69 milyar lira harcanarak kurulan Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü’ne ait zemin ve beton etüt laboratuvarına geçen 3 yıl

Zamanb>Kahramanmaraş’ta üç yıl önce 69 milyar lira harcanarak kurulan Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü’ne ait zemin ve beton etüt laboratuvarına geçen 3 yıllık süre içerisinde Osmaniye ve Kilis illeri dahil toplam 121 kişinin müracaat ettiği belirtildi.

Bingöl Çeltiksuyu Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’nun yerle bir olmasıyla bir kez daha gündeme gelen çürük yapı konusunda yapımcı müteahhitler kadar vatandaşların da duyarsız oldukları ortaya çıktı.

Kahramanmaraş’ta üç yıl önce 69 milyar lira harcanarak kurulan Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü’ne ait zemin ve beton etüt laboratuvarına geçen 3 yıllık süre içerisinde Osmaniye ve Kilis illeri dahil toplam 121 kişinin müracaat ettiği belirtildi. Kahramanmaraş Valiliği’nin arkasında garaj görünümünde olan, bölgenin tek ve en iyi cihazları ile donatılan Zemin ve Beton Etüt Laboratuvarı’nda 2 jeoloji yüksek mühendisi, 1 teknik inşaat mühendisi ve 1 işletme müdürü ile 2 memur görev yapıyor. Laboratuvardaki görevliler, kurulduğunda 3 milyon lira, şuanda 11 milyon lira gibi bir ücretle zemin etüdü yaptıracak müşteri bekliyorlar.

http://www.yapi.com.tr/haberler/zemin-etud-laboratuvarina-vatandaslar-duyarsiz-kaldi_4225.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!