Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Elektronik Bülten ile Tanıtım

yapi.com.tr, firma ve ürün tanıtımlarınız için bültenler aracılığı ile farklı alanlar sunmaktadır. Birbirinden farklı seçenekler sunan bülten çalışmaları ile hedef kitlenize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Haber Bülteni

yapi.com.tr’nin 7 yıldır yayımladığı haber bülteni, her hafta 225.000 bülten üyesine (Eylül 2012 itibariyle) e-posta yoluyla gönderilir. Haber bültenleri yapi.com.tr’yi takip eden kullanıcı sayısını artırdığı gibi, firmalar, yenilikler, yapı ve mimarlık dünyasındaki gelişmelerle ilgili haberlerin de farkedilmesini sağlar. Yapı sektöründe yaygın ve etkin bir tanıtım aracı olan yapi.com.tr haber bülteninin banner alanlarında siz de yer alabilirsiniz.

 

Tanıtım Bülteni

Hedef kitlenize ulaşmak için tanıtım bülteninin size sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. yapi.com.tr’nin en çok talep edilen ürünlerinden biri olan tanıtım bültenini kullanarak firma ve ürünlerinizi farklı bir yolla kullanıcılara duyurabilirsiniz. Tanıtım bülteni, amaç ve hedeflerinize ulaşabilmeniz için içeriğini sizin belirleyeceğiniz esnek bir tanıtım aracı olma özelliğini taşıyor. Firmanızın yeni kurumsal kimliğini, yeni bir ürününüzü ya da firmanızın sponsorluğunda gerçekleşen bir etkinliği yapi.com.tr’nin geniş kullanıcı kitlesine duyurmak için, son derece etkili bir araç olan tanıtım bülteninden siz de yararlanabilirsiniz.

 

Ürün Bülteni

Tanıtımı yapılmak istenen ürünler için özel olarak tasarlanan ve bülten üyelerimize e-posta yoluyla gönderilen bültendir. Tek bültende birden fazla firmaya yer verilir. Her firmaya sabit ve standart bir tanıtım alanı ayrılarak hazırlanan bülten, ilgili hedef kitleye gönderilir. (Eylül 2012 itibariyle 85.000 üye)

 

REKLAM VERİN

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Roca Inspira Serisi

REKLAM VERİN