Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

1. Üniversitelerarası Knauf Alçıpan Proje Yarışması Devam Ediyor

Knauf Alçıpan Sistemleri ile, yapı sektöründe yenilik, fayda ve güven yaratmayı; geliştirmeye devam ettiği ürün grubuyla ve sistemleriyle yapı sekt

yapi.com.tr
1. Üniversitelerarası Knauf Alçıpan Proje Yarışması Devam Ediyor

b>Knauf Alçıpan Sistemleri ile, yapı sektöründe yenilik, fayda ve güven yaratmayı; geliştirmeye devam ettiği ürün grubuyla ve sistemleriyle yapı sektörüne bilinç kazandırmayı kendine ilke edinen Tepe Knauf, Mimarlık ve İç Mimarlık öğrencileriyle buluşuyor.

Türkiye ve KKTC’deki üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri için düzenlenen proje yarışması, katılımcılar için oldukça bilgilendirici ve zevkli çalışmalar içeriyor.

Yarışmaya toplam 29 üniversiteden 265 başvuru yapıldı. İlk proje teslim tarihi 28 Şubat’ta sona eren yarışmanın ilk etabını geçen yarışmacılar 11 Mart 2005’te www.knauf.com.tr adresinde açıklanacak.

I. Üniversitelerarası Knauf Alçıpan® Proje Yarışması ile öğrencilerin hem Alçıpan Sistemlerini tanımalarına hem de uygulama yapmalarına fırsat veren Knauf, yarışmada dereceye giren öğrencileri değerli hediyelerle ödüllendiriyor.

“Fuar Standı Tasarımı” konulu proje yarışmasında birinci olan yarışmacının projesi Knauf’un katıldığı bir fuarda hem sergilenecek hem de yarışmacı stand yapım aşamasında kendi projesinde görev alacak. Dereceye giren bütün yarışmacılar Knauf’un merkezi Almanya’da fabrika gezisine ve Alçıpan® Sistemleri eğitimine katılacaklar.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/1-universitelerarasi-knauf-alcipan-proje-yarismasi-devam-ediyor_23475.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!