Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

1. Üniversitelerarası Knauf ALÇIPAN® Proje Yarışması Sonuçlandı

Bir dünya markası olan Knauf’un, mimarlık ve iç mimarlık öğrencilerini hem Alçıpan® Sistemleriyle tanıştırmak hem de bu sistemlerin pratik kullanım imkanını öğrencilere sunmak amacıyla düzenlediği 1. Üniversitelerarası Knauf Alçıpan Proje Yarışması sonuçlandı.

yapi.com.tr
1. Üniversitelerarası Knauf ALÇIPAN® Proje Yarışması Sonuçlandı

ir dünya markası olan Knauf’un, mimarlık ve iç mimarlık öğrencilerini hem Alçıpan® Sistemleriyle tanıştırmak hem de bu sistemlerin pratik kullanım imkanını öğrencilere sunmak amacıyla düzenlediği 1. Üniversitelerarası Knauf Alçıpan Proje Yarışması sonuçlandı. Türkiye ve K.K.T.C’deki üniversite öğrencileri için düzenlenen “Fuar Standı Tasarımı” konulu yarışmanın final aşamasına 14 üniversiteden toplam 26 proje katıldı. Knauf yöneticileri, teknik danışmanları ve mimarlardan oluşan seçici kurul tarafından yapılan değerlendirme ile ödüller belirlendi.

1. Ödül: Sevince Bayrak ve Oral Göktaş - İTÜ Mimarlık Fakültesi (Ödülü: Dizüstü Bilgisayar, 1000 USD, Knauf Almanya Fabrika Gezisi ve Alçıpan Sistemleri Eğitimi)

2. Ödül: Can Demir - Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi (Ödülü: 1000 USD, Knauf Almanya Fabrika Gezisi ve Alçıpan Sistemleri Eğitimi)

3. Ödül: Gökhan Duyur ve Çelik Sert - Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi (Ödülü: 750 USD, Knauf Almanya Fabrika Gezisi ve Alçıpan Sistemleri Eğitimi)

Mansiyon: C. Alper Derinboğaz / Birge Yıldırım / Nil Aynalı – İTÜ Mimarlık Fakültesi

Mansiyon: Mehmet Arıdoğan – Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi

Üniversite Özel Ödülü: 1. olan yarışmacıların bağlı olduğu İTÜ Mimarlık Fakültesi’ne bir Eğitim Atölyesi ücretsiz olarak Knauf tarafından yapılacaktır.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/1-universitelerarasi-knauf-alcipan-proje-yarismasi-sonuclandi_27938.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!