Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

10. Devlet Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Kültür Bakanlığı’nca, fotoğraf sanatının gelişmesini ve yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla geleneksel olarak iki yılda bir düzenlenen 10. Devlet Fot

NTV-MSNBCb>Kültür Bakanlığı’nca, fotoğraf sanatının gelişmesini ve yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla geleneksel olarak iki yılda bir düzenlenen 10. Devlet Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.
Ödül alanlar arasında “Mutluluk” adlı eseriyle Sabriye Çelik, “Gölgeler ve Boncuklar” adlı eseriyle Uygur Ertürk ve “Bisiklet” adlı eseriyle İsmail Sadık Oğuz gibi isimler yeralıyor. Ödül alanlar eserler, Ankara Resim Heykel Müzesi Arif Hikmet Koyunoğlu Sergi Salonu’nda, 19 Ekim 2002 tarihinden itibaren izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Türk fotoğraf sanatçılarının yaratıcı çalışmalarını desteklemek, son eserlerini bir arada sergilemek, sanat ortamına değer getirerek fotoğraf sanatının gelişmesini ve yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla yapılan yarışmada, ödüle değer bulunan eserler ve sanatçıları şöyle: “Mutluluk” Sabriye Çelik, “Gölgeler ve Boncuklar” Uygur Ertürk, “Bisiklet” İsmail Sadık Oğuz, “Sandallar” Muzaffer Sütlüoğlu ve “Rafting” İhsan Yıldızlı.

“10. Devlet Fotoğraf Yarışması Sergisi”, Ankara Resim Heykel Müzesi Arif Hikmet Koyunoğlu Sergi Salonu’nda, 19 Ekim 2002 tarihinden itibaren izleyicilerin beğenisine sunulacak.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/10-devlet-fotograf-yarismasi-sonuclandi_2010.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!