Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

ALÇIDER'den 'Yaratıcı Alçı Tasarımı' Yarışması

Türk alçı sektörünün önde gelen markalarını aynı çatı altında buluşturan ALÇIDER, alçı kullanımını ve bilinirliğini arttırmak amacıyla 'Yaratıcı Alçı Tasarımı' yarışması düzenliyor. Facebook üzerinden yürüyecek 'Yaratıcı Alçı Tasarımı” Yarışması - ALÇIDER 2011’de 4 yaratıcı fikir ödüllendirilecek. Yarışmanın birincisi, Apple MacBook kazanacak.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

ALÇIDER'den 'Yaratıcı Alçı Tasarımı' Yarışması ALÇIDER'den 'Yaratıcı Alçı Tasarımı' Yarışması
SON BAŞVURU TARİHİ 1 Eylül 2011
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 16 Eylül 2011
+ Ajandama Ekle

Alçı sektörünün öncü isimlerini dernek çatısı altında toplayan Türkiye Alçı Üreticileri Derneği (ALÇIDER), fikir, beceri ve yaratıcılığı alçı ile buluşturacak farklı bir yarışmaya imza atıyor. ALÇIDER, düzenlediği 'Yaratıcı Alçı Tasarımı' yarışmasıyla yaratıcı iş fikirlerini bakış açısı haline getiren gençleri yarıştıracak.

'Alçının en sıra dışı ve yaratıcı kullanımı' konseptiyle düzenlenecek yarışma, 'facebook' üzerinden gerçekleştirilecek. Yarışmanın tüm süreçleri, aynı platform üzerinden yürütülecek. Böylece yarışma binlerce kişinin alçıyı yaratıcı fikirlerde kullanmasını ve en önemlisi alçıyı hayatlarına katmasını sağlayacak. Temel hedef alçının bilinirliğini ve kullanımını artırmak olduğu için, hedef kitle 'tüm kesimler' olarak belirlendi. Her yaştan ve sosyo ekonomik seviyeden kişiler yarışmaya katılabilecek.
 
Yarışmacılar, isterlerse kendi projelerini oluşturarak, isterlerse Türkiye’de ya da dünyada yapılmış sıra dışı/yaratıcı bir uygulamayı görüntüleyerek yarışmaya katılabilecekler. Yarışmanın ilk etap elemeleri binlerce Facebook kullanıcısı tarafından yapılacak. En çok beğeni alan ilk 50 fotoğraf değerlendirmeye alınacak ve finalistler ALÇIDER’in belirlediği bir jüri ile seçilecek.

4 yeni fikrin ödüllendirileceği yarışmada başarı plaketinin yanı sıra, birinciye Apple Macbook, ikinciye iPad 2, üçüncüye iPhone 4 ödülü verilecek. ALÇIDER özel ödülünü kazanacak fikrin sahibi ise iPod Nano ile ödüllendirilecek.

Yarışmayı kazananlar, 16 Ekim 2011 tarihinde yarışma ana sayfasında duyurulacak. Ödüller Kasım ayında İstanbul’da yapılacak 'Alçı Konferansı'nda açıklanacak ve düzenlenecek törenle ödüller sahiplerini bulacak.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/alciderden-yaratici-alci-tasarimi-yarismasi_87401.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!