Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Alman Wolf’e “En Mükemmel Montaj Ödülü”

Alarko Carrier’ın, ürünlerini Türkiye pazarına sunduğu Almanya'nın önde gelen ısıtma firmalarından Wolf, A.T. Kearney Danışmanlık tarafından düzenlenen '2011 Yılın Fabrikası' benchmark yarışmasında, 'En Mükemmel Montaj Ödülü'nün sahibi oldu.

yapi.com.tr
Alman Wolf’e “En Mükemmel Montaj Ödülü”

Alarko Carrier’ın, ürünlerini Türkiye pazarına sunduğu Almanya'nın önde gelen ısıtma firmalarından Wolf, A.T. Kearney Danışmanlık tarafından düzenlenen '2011 Yılın Fabrikası' benchmark yarışmasında, 'En Mükemmel Montaj Ödülü'nün sahibi oldu. Wolf, kalite, çeviklik ve müşteri memnuniyeti gibi kriterlerin önemli değerlendirme ölçülerinden olduğu yarışmada, jüri üyeleri tarafından montaj süreçleri ve bu süreçlerin personel uygulamalarında sergilenen yüksek seviyedeki esnekliğinden dolayı da takdir edildi.

Yılın Fabrikası Yarışması, 1992 yılından bu yana Almanya’daki üretimde rekabet gücünü arttırmak ve sürdürülebilirliği sağlamak amacı ile düzenleniyor. Yarışma kapsamında, Mart 2012’de Dresden’de karar mercilerinin ve yöneticilerin birbirleri ile deneyim alışverişi yapma ve ödüllü şirketlere kendilerini tanıtım olanağı verilecek olan iki günlük bir kongre yapılacak.

Alarko Carrier -Wolf işbirliği

Alarko Carrier ve Almanya'nın ısıtma, havalandırma, yoğuşma teknolojisi, güneş enerjisi alanlarında önde gelen firmalarından Wolf, 2010 yılından beri işbirliği yapıyor. Wolf’ün 70-294 kW aralığında olup birden çok kazanın senkronize çalıştığı kaskad sistemi ile 1.470 kW kapasiteye kadar çıkabilen duvar ve yer tipi yoğuşmalı kazanları, Alarko Carrier tarafından Türk tüketicilere sunuluyor.

ETİKETLER: firma dünyadan
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/alman-wolfe-en-mukemmel-montaj-odulu_90688.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!