Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU
İLİŞKİLİ HABERLER

Amacına Uygun Tasarlanmış...

Amacına Uygun Tasarlanmış Stand Ödülleri Sahiplerini Buldu

Birincilik ödülü, tasarımını Halit Dağcıoğlu’nun yaptığı MPG Yapı Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.’nin standına verilirken, ikincilik ödülü Akın Nalça tarafından tasarlanan Viko Elektrik ve Elektronik AŞ.’nin oldu. Üçüncülük ödülü ise Arif Ergin tarafından tasarlanan Knauf İnşaat ve Yapı Elemanları Sanayi ve Tic. AŞ. standının oldu.

yapi.com.tr
Amacına Uygun Tasarlanmış Stand Ödülleri Sahiplerini Buldu

Bu yıl 30.su gerçekleştirilen Uluslararası Yapı 2008 İstanbul Fuarı kapsamında verilen 'Amacına Uygun Tasarlanmış Stand Ödülleri', Kaya Ramada Otel'de düzenlenen kokteyl ile sahiplerini buldu. Birincilik ödülü, tasarımını Halit Dağcıoğlu’nun yaptığı MPG Yapı Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.’nin standına verilirken, ikincilik ödülü Akın Nalça tarafından tasarlanan Viko Elektrik ve Elektronik AŞ.’nin oldu. Üçüncülük ödülü ise Arif Ergin tarafından tasarlanan Knauf İnşaat ve Yapı Elemanları Sanayi ve Tic. AŞ. standının oldu. Mansiyon ödülünü, Fatma Köse’nin tasarladığı Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi AŞ. standı alırken, YEM Özel Ödülü ise Yasemin Beşik’in tasarladığı Platform Aydınlatma Proje Tasarım Üretim Sanayi Tic. Ltd. standına verildi.

Ödüller nasıl belirlendi?
Yard. Doç. Dr. Evren Burak Enginöz, Yard. Doç. Dr. Burçin Cem Arabacıoğlu, Yard. Doç. Dr. Ali Çiçek, Yard. Doç. Dr. Bengü Uluengin ve Boğaçhan Dündaralp’den oluşan Seçici Kurul, fuarda yer alan standları; ürünle kurdukları bağlantı, üç boyutlu bir tasarım nesnesi olarak düzenlenmeleri, görsel malzeme kullanımındaki estetik kriterler, modülerlik ve yeniden kullanılabilir olma özelliklerine göre değerlendirdi. Ayrıca jüri bu değerlendirmeyi yaparken, standların form, fonksiyon, sadelik ve estetiği birleştirmesi, firmaların imajını ve ürün çeşitliliğini sadelikle sunabilmesi, ziyaretçilerle etkileşime olanak vermesi özelliklerini de göz önünde bulundurdu.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/amacina-uygun-tasarlanmis-stand-odulleri-sahiplerini-buldu_61312.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!