Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Ayakkabı Tasarımları Yarışacak

Türk Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (TASEV), Ulusal Genç Yetenekler Ayakkabı Tasarım Yarışması düzenledi. TASEV’in öz

NTV-MSNBCb>Türk Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı (TASEV), Ulusal Genç Yetenekler Ayakkabı Tasarım Yarışması düzenledi.

TASEV’in özgün tasarımları teşvik etmek amacıyla gerçekleştirdiği etkinlikte, genç tasarımcılar kadın, erkek ve terlik kategorilerinde yarışacaklar. Tasarımcıların projelerini en geç 13 Ekim 2003 tarihine kadar Mimar Sinan Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’ndeki Yarışma Sekreterliği’ne teslim etmeleri gerekiyor.

Ulusal Genç Yetenekler Ayakkabı Tasarım Yarışmasına, Türk vatandaşı olan ve kendi adına giyim ya da ayakkabı sektöründe kayıtlı bir ticari işyeri bulunmayan tüm genç yetenekler katılabilecek. Her üç kategoride birinciler 2 milyar liralık ödülün yanı sıra, 2004 yılının Mart ayında İtalya’da Paciotti, Versace ve Gucci gibi moda devlerinin katılımıyla gerçekleşecek Milano MICAM Fuarı’na gitmeye hak kazanacaklar.
Yarışmada üç kategorinin ikincileri 1 milyar, üçüncüleri ise 500 milyon liralık ödül kazanacaklar.
Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgiye, TASEV’in 0212 551 09 50 ve M.S.Ü. Mimarlık Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nün 0212 252 67 11 numaralı telefonları ile Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği’nin www.turkishoes.org adresinden ulaşılabilecek.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/ayakkabi-tasarimlari-yarisacak_5128.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!