Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Basın İlan Kurumu Amblem ve 50. Yıl Logo Tasarım Yarışması

Basın İlan Kurumu (BİK), yazılı ve görsel iletişim ağının hızlı bir şekilde gelişim gösterdiği teknoloji çağında, kurumun çağdaş bir yörüngeye oturtulması amacıyla ''Amblem ve 50. Yıl Logo Tasarım Yarışması'' düzenledi. Toplamda 47 bin 500 liralık ödülün dağıtılacağı yarışmaya katılmak isteyenlerin, 24 Eylüle kadar eserleriyle birlikte kuruma

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Basın İlan Kurumu Amblem ve 50. Yıl Logo Tasarım Yarışması Basın İlan Kurumu Amblem ve 50. Yıl Logo Tasarım Yarışması
SON BAŞVURU TARİHİ 24 Eylül 2010
+ Ajandama Ekle

STRONG>Basın İlan Kurumu (BİK), yazılı ve görsel iletişim ağının hızlı bir şekilde gelişim gösterdiği teknoloji çağında, kurumun çağdaş bir yörüngeye oturtulması amacıyla ''Amblem ve 50. Yıl Logo Tasarım Yarışması'' düzenledi.

Gelecek yıl kutlanacak 50. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen yarışmanın büyük ödülü 15 bin lira olarak belirlendi. Bu ödül yarışmanın amblem kategorisinin birincisine verilecek. Aynı kategoride ikinciye 7 bin 500 lira ödenecek. Logo kategorisinde ise birinciye 10 bin, ikinciye 5 bin lira para ödülü takdim edilecek. Ayrıca her iki kategoride sıralamadan sonra gelen 5’er kişiye biner lira para ödülü verilecek.

Prof. Dr. Metin Kazancı, Prof. Dr. Ayşegül İzer, Erol Akıncılar, Bülent Şimşek, Ali Acar, Sevdi Çavuşoğlu, İlhami Davutoğlu, Sanlı Ergin, Bülent Fidan, Levent Güneş ve Fevzi Yazıcı'dan oluşan jürinin değerlendirmesi sonucu birinci seçilen amblem, Basın İlan Kurumunun halen kullandığı amblemin yerini alacak. 2011 yılı boyunca sürecek kutlama etkinliklerinde ise ödül alan ''50. Yıl Logosu'' kullanılacak.

Toplamda 47 bin 500 liralık ödülün dağıtılacağı yarışmaya katılmak isteyenlerin, 24 Eylüle kadar eserleriyle birlikte kuruma başvurmaları gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/basin-ilan-kurumu-amblem-ve-50-yil-logo-tasarim-yarismasi_82381.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!