Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Betonun Bittiği Yer: Ankara Ödülleri

TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi, "Betonun Bittiği Yer: Ankara Ödülleri" ile kentsel mekânları oylamaya açıyor.

yapi.com.tr

Ödüller

Betonun Bittiği Yer: Ankara Ödülleri Betonun Bittiği Yer: Ankara Ödülleri

Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi, Betonun Bittiği Yer: Ankara Ödülleri'ni başlatıyor:

"TMMOB Şehir Plancıları Odası Ankara Şubesi olarak, siz değerli meslektaşlarımızın da desteğiyle, geleneksel olmamasını umduğumuz ‘Betonun Bittiği Yer: Ankara‘ ödüllerini takdirlerinize sunuyoruz. Şehrimizdeki mekanların ‘en kötü‘ örneklerini belirleyeceğimiz bu yarışmada katılımınıza büyük önem verdiğimizi bilmenizi istiyoruz.

Sadece 10 dakikanızı alacak oylamada, ulaşımdan konut projelerine Ankara‘nın kentsel mekanlarını değerlendirme ve yeniden hatırlama fırsatı bulacaksınız. Beş kategori altında, şehrin kalitesini ve yaşanabilirliğini doğrudan etkileyen mekansal unsurlar oylama sonuçlarına göre derlenecek ve on gün süren oylama sonrasında, 21 Mart 2024 tarihinde kamuoyu ile paylaşılacak.

Vereceğiniz oylarla, Ankara‘nın ‘en kötüsünü‘ seçerken aslında en iyiyi hedeflediğimizi belirtmek istiyoruz. Zira gerekli gereksiz sayısız ödülün verildiği yerel yönetimlerde, bu ‘özel` örneklerin yıllardır süregelen ve unutulmuş sorunlara yeniden dikkat çekeceğini umuyoruz ki; şehrimizi daha yaşanabilir kılmak için yeşerttiğimiz umutları kaybetmeyelim. Kentimiz için değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşarak, yaşadığımız şehrin yarınına şekil verme gayretine katkıda bulunduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

Katılım formuna link üzerinden ulaşabilirsiniz."

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/betonun-bittigi-yer-ankara-odulleri_202078.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!