Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bilgi'de 'Minibüs Boyama' Yarışması!

adidas Originals, İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencileri arasında düzenlediği tasarım yarışması ile üniversite öğrencilerine, içlerindeki yaratıcılığı harekete geçirme ve sınırsız tasarımlar ortaya koyma fırsatı sundu.

yapi.com.tr
Bilgi'de 'Minibüs Boyama' Yarışması!

Adidas Originals, İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencileri arasında düzenlediği tasarım yarışması ile üniversite öğrencilerine, içlerindeki yaratıcılığı harekete geçirme ve sınırsız tasarımlar ortaya koyma fırsatı sundu. adidas Originals’ın otantik ve tarz sahibi kişiliğini yansıtan 70’li yılların minibüsü Volkswagen, gençlerin yaratıcı tasarımlarıyla yeniden hayat buldu.

Gençler, tasarımcı kişiliklerini ortaya çıkaracak yarışmaya katılmak ve minibüsü hayal ettikleri şekilde boyamak için Otto Santral’de bulunan mönülerin arka yüzündeki minibüs eskizlerini tasarlayarak yarışmaya katıldılar.

Yarışmaya katılan herkes farklı renk ve desenler kullanarak oluşturdukları tasarımlarını, Kanyon ve Beyoğlu adidas Originals mağazaları ile Otto Santral’de bulunan Originals kutularına bıraktılar.

09 Mayıs’a kadar toplanan tüm tasarımların değerlendirilmesinin ardından dereceye giren İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencilerinden Ferit Özgüner, Gizem Acar ve Alper Apaydın, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral kampüsünde sergilenmekte olan ‘adidas Originals minibüs’ü, yarışma birincisi ve büyük ödül sahibi, Ferit Özgüner’in tasarımına bağlı kalarak boyadılar.

Yaratıcı tasarımları ile dereceye giren ilk üç öğrenci, ödül olarak hediye çekleri kazandılar. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema TV bölümü öğrencileri de, minibüsün boyandığı bu eğlenceli etkinliği filme çektiler.

Dönem dönem farklı organizasyonlarla tasarımı yenilecek olan Originals minibüs, şimdi ilk tasarımı ile yollarda. Yeni tasarımıyla dikkat çeken Originals minibüs’ün üst tarafı Originals mavisi ile boyanarak üç bantlı bir ayakkabı kutusuna benzetilirken, alt kısmı ise adidas Superstar şeklinde tasarlandı.

Renkli ve yaratıcı bir tasarımla boyanan minibüs, firmanın organizasyonları ve sponsor olduğu aktivitelerde vazgeçilmez bir parça olarak başrolde olacak.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/bilgide-minibus-boyama-yarismasi_62126.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!