Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bu Yarışmada Tek Kural Fikir Üretmek

‘Türkiye Patent Hareketi’ yılın ikinci yarısına fikirleri özgür bırakan bir yarışmayla giriyor. Web sitesi üzerinden düzenlenecek olan ‘En Güzel Fikir’ yarışması Türkiye’nin en ilginç fikrinin sahibini arıyor.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Bu Yarışmada Tek Kural Fikir Üretmek Bu Yarışmada Tek Kural Fikir Üretmek
+ Ajandama Ekle

Türkiye’deki patent ve AR-GE bilincini arttırma hedefi ile başlatılan ‘Türkiye Patent Hareketi’, yılın ikinci yarısına tüm fikirleri özgür bırakacak bir yarışma ile giriyor. ‘Türkiye Patent Hareketi’ kapsamında hayata geçirilen ‘En Güzel Fikir’ yarışması, her hafta 9 farklı kategorideki en ilginç fikirleri ödüllendirecek. ‘Fikirmetre’ üzerinden derecelendirme yapacak olan ‘En Güzel Fikir’ projesi, Türkiye’nin en ilginç fikirlerini arıyor. Yarışmala, www.enguzelfikir.com sitesinde paylaşılan tüm fikirler oylamaya sunuluyor. Birincinin sosyal medya üzerinden yapılacak oylama ile belirleneceği yarışmada, birinciler her hafta yenilenecek.

‘En Güzel Fikir’; eğitimden sağlığa, otomotivden teknolojiye kadar 9 farklı kategoride kullanıcıların akıllarına gelen anlık fikirleri değerlendirmeye alıyor.

‘EN GÜZEL FİKİR’ NASIL BELİRLENECEK?

Hem fikir sahipleri hem de oylamaya katılanlar için kolaylık olabilmesi için fikirleri 9 farklı kategoriye böldük. Günlük İhtiyaçlar, Otomotiv, Sosyal Sorumluluk, Yeme-İçme, Bilgisayar-İnternet, Spor ve Sanat başlıklı spesifik konularda fikirler kategorize edilebiliyor. ‘Benim fikrim o kadar farklı ki kategorilere sığmıyor’ diyenler içinse ‘Genel’ başlığı sunuluyor.

Kendi kategorisinde her hafta Facebook ve beğeni butonundan en çok oyu alan fikirler otomatik olarak ‘fikirmetre’de sıralanacak. Kendi kategorisinde haftanın birincisi olan, Türkiye’nin en dinamik kampanya sitesi olan FırsatlarVadisi.com ortaklığıyla sürekli yenilenen sürpriz hediyelerin sahibi olacak.


Tuttum Bu Fikri Diyorsanız Tıklayın!

Resmi Site : www.enguzelfikir.com
Facebook : http://www.facebook.com/pages/En-Güzel-Fikir/194763767238973
Twitter : http://twitter.com/#!/enguzelfikir


http://www.yapi.com.tr/yarismalar/bu-yarismada-tek-kural-fikir-uretmek_88704.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!