Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

"bulunmazhintkumasi.com" Logo Tasarım Yarışması

Türkiye’nin yeni e-ticaret sitesi "www.bulunmazhintkumasi.com" sitesi logosunu arıyor. Farklı ürün seçenekleri ve kategorileriyle her kitleye hitap edecek olan internet sitesi, yaratıcılığına güvenen tasarımcıları logo tasarım yarışmasıyla bünyesine çağırıyor.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

"bulunmazhintkumasi.com" Logo Tasarım Yarışması "bulunmazhintkumasi.com" Logo Tasarım Yarışması
SON BAŞVURU TARİHİ 15 Ekim 2010
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 25 Ekim 2010
+ Ajandama Ekle

ürkiye’nin yeni e-ticaret sitesi "www.bulunmazhintkumasi.com" sitesi logosunu arıyor. Farklı ürün seçenekleri ve kategorileriyle her kitleye hitap edecek olan internet sitesi, yaratıcılığına güvenen tasarımcıları logo tasarım yarışmasıyla bünyesine çağırıyor.

Yurtdışı standartlarında, güvenli alışverişin adresi olmayı hedefleyen firma; farklı ajanslar tarafından hazırlanan logo çalışmaları sonucunda ismine yakışan logoyu bulamadığı için, “Ruhun Gemisi PR Ajansı”nın önerisiyle Türkiye genelinde bir yarışma düzenlemeye karar verdi. Düzenlenen bu yarışma ile e-ticaret sitesine yakışır, firma ismiyle bütünleşen logo ve logo-type üretimini amaçlanıyor. Her katılımcının en fazla 3 logo ve logo-type gönderebileceği yarışmanın birincisi 1000 Amerikan Doları para ödülünün sahibi olacak.

Yarışmaya nasıl katılacaksınız

Çalışmalarda renk ve form yönünden herhangi bir sınırlama yoktur. Ancak, kullanım alanları göz önüne alındığında logonun, her türlü basılı materyal (broşür, gazete, dergi vb) için dört renkli baskı tekniğine (ofset-trigromi) ve dijital ortamlara uygunluğu da düşünülmelidir. Ayrıca, rozet, bayrak, anahtarlık, plaket/şilt vb promosyon ürünü ve açık hava materyalleri üzerinde de kullanılabilir olmalıdır.

Eserler, A3 çıkış üzerinde, standart logo sunumu şeklinde (büyük, alt bölümde küçük uygulamaları - renkli ve siyah/beyaz yan yana) hazırlanıp, fotoblok ve benzeri hafif board üzerine sıvanmış olarak teslim edilecektir. Ayrıca her bir çalışma; Adobe Illustrator, FreeHand ya da InDesing programlarından biri ile hazırlanmış belge olarak vektörel ve JPEG versiyonlarıyla tasarlanmış şekilde www.bulunmazhintkumasi.com sitesindeki başvuru formuna eklenecektir.

Tasarımcı; yarattığı eserde kullanılan unsurların anlamını, yarım A4 sayfasını geçmeyecek bir yazıyla açıklayacaktır. Katılımcı adı, soyadı, doğum yeri ve yılı, kısa özgeçmişi ve iletişim bilgilerini (adres, telefon ve e-posta) içeren bir katılımcı formunu doldurmak zorundadır.

 

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/bulunmazhintkumasi-com-logo-tasarim-yarismasi_82671.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!