Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Bursa Belediyesi’nden Fotoğraf Yarışması

Bursa Büyükşehir Belediyesi, ‘Tarihi ve Kültürel Mirası ile Bursa’ konulu fotoğraf yarışması düzenledi. Bursa Park Bahçe Sosyal ve Kültüre

NTV-MSNBCb>Bursa Büyükşehir Belediyesi, ‘Tarihi ve Kültürel Mirası ile Bursa’ konulu fotoğraf yarışması düzenledi.

Bursa Park Bahçe Sosyal ve Kültürel Hizmetler Ticaret A.Ş. (BURFAŞ) Genel Müdürü Güngör Günalçın, yaptığı basın toplantısında, yarışmanın, “kaybolması ve unutulması istenmeyen, kendisi kalmasa dahi fotoğrafı gelecek zamanlara belge olarak bırakılacak değerlerin ortaya çıkarılması amacını taşıdığını” söyledi.
Kentlerin gelişmesinin, tarihi dokunun zamanla yok olmasına neden olduğunu belirten Günalçın, yarışmaya katılan eserlerin sergileneceğini ve bir albüm halinde yayınlanacağını bildirdi.
Günalçın, tüm Bursalıların katılabileceği yarışma için son başvuru tarihinin 6 Mart 2004 olduğunu, fotoğrafların mesai saati bitimine kadar Kültürpark içindeki BURFAŞ irtibat bürosuna ve Bursa Fotoğraf Sanatçıları Derneği’ne (BUFSAD) teslim edilebileceğini kaydetti.
BUFSAD üyelerinin de aralarında bulunduğu 12 kişilik jürinin 8 Mart’ta toplanarak değerlendirme yapacağını ve sonuçların 9 Mart’ta açıklanacağını ifade eden Günalçın, yarışmada birinciye 1 milyar, ikinciye 500 milyon, üçüncüye 250 milyon ve 1 kişiye de BUFSAD Özel Ödülü verileceğini söyledi.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/bursa-belediyesinden-fotograf-yarismasi_8951.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!