Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU

Çankaya Belediyesi Başkanlık Hizmet Binası, Sanat Merkezi ve Ulvi Cemal Erkin Konser Salonu Proje Yarışması Sonuçlandı

Çankaya Belediyesi Başkanlık Hizmet Binası, Sanat Merkezi ve Ulvi Cemal Erkin Konser Salonu Ulusal Mimari Proje Yarışması sonuçlandı. Birincilik ödülünü Ramazan Avcı, Seden Cinasal Avcı ve Evren Başbuğ'dan oluşan ekip alırken; ikincilik ödülü Adnan Aksu ve ekibine, üçüncülük ödülü ise Ata Kurt ve ekibine değer görüldü.

Mimarlar Odası
Çankaya Belediyesi Başkanlık Hizmet Binası, Sanat Merkezi ve Ulvi Cemal Erkin Konser Salonu Proje Yarışması Sonuçlandı

Birincilik Ödülü kazanan proje

"Çankaya Belediyesi Başkanlık Hizmet Binası, Sanat Merkezi ve Ulvi Cemal Erkin Konser Salonu Ulusal Mimari Proje Yarışması" sonuçlandı. Mimarlar Odası'nın internet sitesinden duyurulan sonuçlara göre ödül alan ekipler aşağıdaki gibi sıralanıyor.

1. Ödül 
Ekip Başı:
Ramazan Avcı (D.E.Ü)-Mimar
Seden Cinasal Avcı (Gazi Üni.)-Mimar
Evren Başbuğ (ODTÜ)- Y. Mimar
Danışmanlar:
Umut Başbuğ (ODTÜ)- Mimar
Suzan Bahtiyar (D.E.U.)- Mimar
Özcan Kaygısız ( Odtu)- Mimar
Ekrem Evren (Ege Üni.)- Makina Müh.
Kemal Güravşar (ADMMA)- Elektrik Müh.
O. Ali Ünsal (Osmangazi Üni.)- İnşaat Müh.
Elvan Ender (Çukurova Üni.)- Peyzaj Mimarı
  
2. Ödül 
Ekip Başı:
Adnan Aksu (G.Ü.M.M.F.)- Y. Mimar
Zehra Türkcan Aksu (G.Ü.M.M.F)- Mimar
Ezgi Başar (G.Ü.M.M.F)- Mimar
Danışmanlar: Mehmet Zafer Kınacı (ODTÜ)-İnşaat Müh.
Melih Özöner (ODTÜ)- Makina Müh.
Kemal Aykaç (G.Ü.M.M.F.) Elektrik-Elektronik Müh.
Doç.Dr. Cüneyt Kurtay (ADMMA)- Mimar
Aslı Tokcan Hüseyinoğlu ( Bilkent Üni.)- Peyzaj Y. Mimarı Ve Kentsel Tasarımcı
Yardımcılar: Mehmet Arıdoğan (G.Ü.M.M.F.)- Mimar
Vasili Zlatovcen (GÜMMF)- Öğrenci
Atillla Aksu (A.Ü. Fen Fak.)- Jeofizik Müh.
M. Raşit Ayparçası (G.Ü.M.M.F.)- Mimarlık Öğrencisi
Serkan Nurman (İskitler End. Meslek Lisesi) –Teknik Ressam
  
3.Ödül 
Ekip Başı:
Ata Kurt (ODTÜ)- Mimar
Dide Dinç (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü)- Mimar
Necmeddin Selimoğlu (K.T.Ü)- Y. Mimar
Danışmanlar: Taşkın Topal (İ.Ü)- İnşaat Müh.
Osman Yetkin (Yıldız Teknik Üni.)- Elektrik Müh.
Duyal Karagözoğlu
Yardımcılar: Ali Hakan Yolcu (ODTÜ)- Mimar
Elif Simge Fettahoğlu (Yeditepe Üni.)- Y. Mimar
Elvin Erkut (Yeditepe Üni.) – Y. Mimar
Merve Babalı (Trakya Üni.)- Mimar
Seçil Tezer (Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni.)- Mimar
  
1. Mansiyon 
Ekip Başı:
Erhan Vural (Y.T.Ü)- Mimar
Hakkı Can Özkan (Y.T.Ü.)- Mimar
Dilek Topuz Derman (Y.T.Ü.)- Mimar
Danışmanlar: Erdinç Özkara (Y.T.Ü)- İnşaat Müh.
Mehmet Karadurak (İ.T.Ü.)- Elektrik Müh.
Başak Taş (İ.Ü.)-Peyzaj Mimarı
Zühtü Ferah (Akustik Danışmanı)- Makina Müh.
Mehmet Çalışkan (Akustik Danışmanı)- Makina Müh.
Yardımcılar: Semih Arslan (Uludağ Üni.)- Mimar
Yusuf Uyar (Uludağ Üni.)- Mimar
  
2. Mansiyon 
Ekip Başı:
Oral Göktaş (İ.T.Ü.)- Y. Mimar
Sevince Bayrak (İ.T.Ü.)- Y. Mimar
Ilgın Avcı (İ.T.Ü.)- Mimar
Emine Derya Ertan (İ.T.Ü.)- Mimar
Danışmanlar: Ceyda Özbilen (Yeditepe Üni.)- Peyzaj Mimarı
Gülsun Parlar (Y.T.Ü.)- İnşaat Müh.
Mehmet Karadurak ( İ.T.Ü.)- Elektrik Müh.
Cafer Aktürk (Y.T.Ü.)- Makine Müh.
  
3. Mansiyon 
Ekip Başı:
İpek Yürekli (İ.T.Ü.)- Mimar
Suna Birsen Otay (İ.T.Ü.)- Mimar
Arda İnceoğlu (İTÜ)- Mimar
Danışmanlar: Hakan Çatalkaya (İ.T.Ü.)
Belgin Merey (İ.T.Ü)
Sarper Giray (İ.T.Ü.)
Deniz Aslan (İ.T.Ü.)
Cem Altun (İ.T.Ü.)
Yardımcılar: Fulya Eliyatkın
Eylem Yılmaz
Sevda Ağcakale
Gürkan Okta
Mehmet Gören
Benek Çinçik
  
4. Mansiyon 
Ekip Başı:
Tolga İltir (Gazi Üni.)-Mimar
R. Kıvılcım Duruk (ODTÜ)- Y. Mimar
B. Kaan Duran (İ.Y.T.E)- Mimar
Kadir Öztürk (İ.Y.T.E)- Y. Mimar
Danışmanlar: Necdet Demirel (D.E.Ü.)- İnş. Müh.
L. Hulusi Satoğlu (İ.T.Ü. Sakarya Mühendislik Fak.)- Makina Müh.
Namık Onmuş ( İst. Devlet Müh. ve Mim. Akademisi)-Elektrik Müh.
Sercem Murat Sağın ( D.E.Ü.)- Y. Mimar
Bilgen Öztopçu (A.Ü.)- Peyzaj Mimarı
  
5. Mansiyon 
Ekip Başı:
Onur Sağkan (Mimar Sinan Üni.)- Mimar
Hakan Karaman (M.S.Ü)- Mimar
A.Erdem Tüzün (İ.T.Ü.)- Mimar
Mihriban Duman (İ.T.Ü.)- Mimar
Danışmanlar: Jacques Pocho
Müjdem Vural
Celal Çavuşoğlu
Erhan Işözen
Cem Ercan (Koç Üni.)- Makina Müh.
Süleyman Emre Pusat ( Y.T.Ü.)- İnşaat Müh.
Mustafa Buğra Yerliyurt (İ.Ü.)- Peyzaj Mimarı
Aslı Özçevik (Y.T.Ü.)- Y. Mimar
Yardımcılar: Yelta Köm
Hayrettin Günç
Erinç Okudan
Guillaume Rousseau
  
6. Mansiyon 
Ekip Başı:
Ozan Özdilek (Y.T.Ü.) –Mimar
Bilge Altuğ (Y.T.Ü.)- Mimar
Danışmanlar: Tuğba Alper( Kocaeli Üni.)- Elektrik Müh.
Eray Gül ( İ.T.Ü.)- Makina Müh.
Cafer Aktürk ( Y.T.Ü.)- Makina Müh.
Ala Leman Cemali (İ.Ü.)- Peyzaj Mimarı
Özgür Önsel (İ.T.Ü)- İnşaat Müh.
  
Yardımcılar: Elif Aksayan (Y.T.Ü.)-Mimar
Gülnar Ocakdan (Y.T.Ü.)- Mimar

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/cankaya-belediyesi-baskanlik-hizmet-binasi-sanat-merkezi-ve-ulvi-cemal-erkin-konser-salonu-proje-yarismasi-sonuclandi_83541.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!