Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çatı Cephe Fuarı'nda Stand Ödülleri

22-25 Mart tarihleri arasında İstanbul İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde ÇATIDER'in (Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği) desteği ile gerçekleştirilen 4. Çatı & Cephe Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı'nde geleneksel hale gelen 22-25 Mart tarihleri arasında İstanbul İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde ÇATIDER’in (Çatı Sanayici ve İş

yapi.com.trimg src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/2007\haber\53121.jpg" align="left" hspace=5 vspace=5>CNR Ekspo Fuarcılık tarafından 22-25 Mart tarihleri arasında İstanbul İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde ÇATIDER’in (Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği) desteği ile gerçekleştirilen ÇATI & CEPHE 2007 - 4. Çatı & Cephe Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı, sektör kurum ve kuruluşlarının ekonomik diyaloğunu sağladı. 620’si yabancı toplam 17.046 profesyonelin ziyaret ettiği fuar, düzenlenen seminerler, uygulama alanları, farklı formattaki standları ve stand ödülleriyle adından söz ettirdi.

Fuarda geleneksel hale gelen ve 3C ‘En İyi Stand Tasarımı’ dalında Mimar Neslihan Uzuner (Harun Yüksel A.Ş) birinci, Mimar Kadir Yurdakul (Marshall A.Ş) ikinci, Mimar Hakan Sekmen(Dörken Sistem A.Ş) üçüncü oldu. Mansiyon ödülü ise Mimar Selçuk Tedü’ye (Akçalı Wagner) verildi. ‘Amacına En Uygun Stand ‘ dalında ise Rheinzink Türkiye birinci olurken ikinciliği Mardav ve Kalekim A.Ş ortak paylaştı. Ünar Yapı ise üçüncü oldu. Törende mansiyon ödülüne de Zekiler Plastik A.Ş ve Pimaş A.Ş. layık görüldü. ‘Sunumu En İyi Şekilde Yapılmış Ürün/Sistem Kiti’ dalında birincilik ödülü Laferge Çatı Çözümleri A.Ş.’nin olurken, ikinciliği Atlantis Müh. A.Ş, üçüncülüğü de Bul Yapı Sistemleri kazandı. Aynı dalda mansiyon ödülü ise Arımeks Mühendislik’e verildi.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/cati-cephe-fuarinda-stand-odulleri_53121.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!