Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çay Keyfinin 1001 Türlü Hali Fotoğrafa Yansıyor

16. Allianz Fotoğraf Yarışması, "çay keyfi" temasıyla yola çıkıyor. Allianz, amatör ve profesyonel tüm fotoğraf severlere açık yarışmaya, çay keyfini anlatan, siyah-beyaz ve renkli fotoğrafları bekliyor. Yarışmanın son teslim tarihi 4 Eylül 2009.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Çay Keyfinin 1001 Türlü Hali Fotoğrafa Yansıyor Çay Keyfinin 1001 Türlü Hali Fotoğrafa Yansıyor
SON BAŞVURU TARİHİ 4 Eylül 2009
TESLİM TARİHİ 4 Eylül 2009
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 26 Eylül 2009
+ Ajandama Ekle

6. Allianz Fotoğraf Yarışması, “çay keyfi” temasıyla yola çıkıyor. Allianz, amatör ve profesyonel tüm fotoğraf severlere açık yarışmaya, çay keyfini anlatan, siyah-beyaz ve renkli fotoğrafları bekliyor. Yarışmanın son teslim tarihi 4 Eylül 2009.

Allianz Fotoğraf Yarışması’nın katılımcıları bu yıl, “çay keyfi” temasını fotoğraf karelerine en iyi şekilde yansıtmak için yarışacak. “Çay keyfinin 1001 türlü hali var” sloganıyla başlayana yarışmaya fotoğraf severler, dünyadan ve Türkiye’den farklı kültürlere ait çay keyfi ritüellerini yansıtan fotoğraflarla katılabilecekler. Bu yıl 16’ncısı düzenlenen Allianz Fotoğraf Yarışması’na son başvuru tarihi 4 Eylül 2009.

16. Allianz Fotoğraf Yarışması’nın jürisi, fotoğraf sanatçıları Ara Güler, Gülnur Sözmen, Anadolu Ajansı Fotoğraf Editörü Abdurrahman Antakyalı, Allianz Fotoğrafevi yöneticisi Hasan Şenyüksel, Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Kamil Fırat, Sabancı Üniversitesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi Murat Germen, Allianz CEO’su George D. Sartorel’den oluşuyor.

Amatör ve profesyonel tüm fotoğraf severlere açık olan Allianz Fotoğraf Yarışması, siyah-beyaz ve renkli olmak üzere iki dalda gerçekleştirilecek. Her iki kategoride belirlenecek birincilere 6.000 TL ödül verilecek. Yarışmada her bir kategori için iki adet de 3.000 TL değerinde mansiyon ödülü verilecek.

Allianz Fotoğraf Yarışması’nın sonuçları 26 Eylül 2009 tarihinde duyurulacak. Yarışmada ödüle ve sergilenmeye değer görülen eserler, sırasıyla Allianz Oditoryum Fuayesi ve Allianz Fotografevi’nde fotoğrafseverlerle buluşacak.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/cay-keyfinin-1001-turlu-hali-fotografa-yansiyor_71167.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!