Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

'Çelik ve Yaşam' Öğrenci Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Çelik Yapılar Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenen 'Çelik ve Yaşam' konulu öğrenci fotoğraf yarışması sonuçlandı. Cemal Emden, Emin Hakarar, Sedat Mirkelam ve Selçuk Özdil'den oluşan jürinin değerlendirmeye aldığı 134 fotoğraftan 4 tanesi ödüle layık görüldü.

yapi.com.tr
'Çelik ve Yaşam' Öğrenci Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Çelik Yapılar Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenen ‘Çelik ve Yaşam’ konulu öğrenci fotoğraf yarışması sonuçlandı. Cemal Emden, Emin Hakarar, Sedat Mirkelam ve Selçuk Özdil’den oluşan jürinin değerlendirmeye aldığı 134 fotoğraftan 4 tanesi ödüle layık görüldü.

 

28 Nisan 2008 Pazartesi günü, Türk Yapısal Çelik Derneği Merkezi’nde toplanan jüri üyeleri, 134 eserden 38’ini ikinci değerlendirme aşamasına taşıdı. İkinci elemede 22 eser kalırken, üçüncü elemede 12, dördüncü elemede ise 4’e düşen eserlerden bu son dördü arasında sıralama gerçekleştirildi.

 

Birinciliğe Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden ‘Çelik Köprü’ ile Mustafa Gezer layık görülürken, ikinciliği Çukurova Üniversitesi’nden ‘Çelik ve Çocuk’ ile Servet Özdemir, üçüncülüğü ise ‘Gökkuşağı’ ile Dokuz Eylül Üniversitesi’nden Caner Sürmeli aldı. Dördüncü ödül olan Photoworld Özel Ödülü’nü ise Marmara Üniversitesi Fotoğraf Bölümü’nden Mehmet Onur Solak, ‘Tren İstasyonu Girişi’ isimli çalışmasıyla kazandı.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/celik-ve-yasam-ogrenci-fotograf-yarismasi-sonuclandi_61492.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!