Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Çevreci Yatırım BTM’ye Ödül Getirdi

BTM A.Ş., Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü İklim Değişikliği Dairesi Başkanlığı ve Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Örgütü (UNIDO) işbirliği ile gerçekleştirilen, “Uluslararası Ozon Tabakasının Korunması Günü” etkinliği çerçevesinde çevreye dost yeni nesil gazlarla yaptığı 550 bin avroluk üretim yatırımıyla ödül kazandı.

yapi.com.tr
Çevreci Yatırım BTM’ye Ödül Getirdi

STRONG>BTM A.Ş., Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü İklim Değişikliği Dairesi Başkanlığı ve Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Örgütü (UNIDO) işbirliği ile gerçekleştirilen, “Uluslararası Ozon Tabakasının Korunması Günü” etkinliği çerçevesinde çevreye dost yeni nesil gazlarla yaptığı 550 bin avroluk üretim yatırımıyla ödül kazandı.

Sheraton Maslak Hotel’de gerçekleştirilen ödül töreninde BTM adına ödülü Satın Alma Müdürü Haluk Coşkun, Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’dan aldı. Törende konuşan Çevre ve Orman Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Montreal Protokolü’nde, belirtilen maddelere tam olarak uyulsa dahi, tahminlere göre ancak 40-50 yıl sonra ozon tabakasının eski kalınlığına kavuşacağına dikkat çekerek, çevreci üretim ve yatırım anlayışıyla hareket eden şirketlerin önemini vurguladı.

BTM Satın Alma Müdürü Haluk Coşkun da, “Çevreyi korumaya yönelik yatırımlar yapmaya devam edeceğiz. Sadece üretim yaparak ülkemize katkı sağlamanın yanı sıra; yarınlara da yaşanası bir dünya bırakmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu ödülü almaktan büyük gurur duyuyoruz” diye konuştu.

 

ETİKETLER: firma çevre
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/cevreci-yatirim-btmye-odul-getirdi_82810.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!