Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU

EXTREME-UIA Öğrenci Yarışması Sonuçları

EXTREME-UIA Öğrenci Yarışması Sonuçları

yapi.com.tr



IA 2005 İstanbul Kongresi Öğrenci Yarışması EXTREME sonuçlandı. "Creating Space in Extreme and Extraordinary Conditions - Olağandışı Koşullarda Mekan Yaratmak" konulu yarışmanın kazananları şöyle sıralanıyor.


UNESCO Büyük Ödülü:

LANGZIJIAO with YANGYI, ZHUWENJUN, LIXIN


Japonya Mimarlık Enstitüsü (JIA)Ödülü

JING CHEN with JUN WANG, LEI ZHANG, YI HU,
YANG XU, ZHI TAO YUAN(Çin)

Türk İhracatçılar Birliği (TİM) Ödülü

GEORGES KACHAAMY with KENTARO HONMA
(JAPAN)

Fransa Uluslararası Mimarlık Konseyi (CIAF)Ödülü

THOMAS JEFFREY BATES with JUSTIN JOSEPH HELM,
KAI XIANG LIANG 
(USA)

Yunanistan Teknik Odası Ödülü

JUAN MANUEL LAMAS with BRUNO BELTRAMINO,
MARINA PANELLA, LUCAS RODENAS
(Arjantin)

Hong Kong Mimarlık Enstitüsü Ödülü

JORGE VIDAL TOMAS
(İspanya)

Singapur Mimarlık Enstitüsü Ödülü

DANIEL MARTINEZ DIAZ with
ANDRES TOLEDO DOMINGUEZ,
MIGUEL A. RUPEREZ ESCRIBANO,
JAIME PEREZ BERNAL, SANDRA PEREZ GOMEZ
(İspanya)

Türkiye Mimarlar Odası Ödülü

PIT KUFFER with PHILIPP JUREWICZ,
JOTA PANOTOPOULOS
(Avusturya)

Türkiye Mimarlar Odası Ödülü

BARNABY BENNETT with TOM GOOCH
(Yeni Zelanda)

Türkiye Mimarlar Odası Ödülü

ERIC SFAR with ARIANE DE MOMBRISON,
ALEXIS LAGARDE, LAURENT SFAR
(Fransa)

UIA 2005 İstanbul Başkanlık Ödülü

LI LING
(Fransa)

UIA2005ISTANBUL Organizasyon Komitesi Ödülü

GAO XU
(PR of CHINA)

UIA2005ISTANBUL Bilimsel Komitesi Ödülü

ZHANG FAN with WANG CHAO, ZHANG ZHIYUAN
(PR of CHINA)

WOLF TOCHTERMANN Ödülü

FRANCESCA BLANC with NOELIA FERREIRA,
EMILIANO BENEDETTI, MARIANO SUAREZ,
LUCIANA FERREIRA, LORELEY BELTRAMINI,
VALERIA CHIOSSO, REMIGIO BOUQUET
(İtalya)

LOUISE COX Ödülü

MONIKA KUPSTAITE
(Litvanya)

KÖKSAL ANADOL Ödülü

LI HUI with HAO YAJIE, LI FENGHUI
(PR of CHINA)

Mimar İSMET BARUTÇU Ödülü

MANUEL ALEJANDRO ROGELIS TERAN
(Kolombiya)

TURNER PROGE Ödülü

PARK JOON YOUNG
( KORE Cumhuriyeti)

ARCHITECTS' ASSOCIATION - 1927(TURKEY)Ödülü

KATIE SCHAKAT
(Almanya)

Rusya Mimarlık Birliği (UAR)Ödülü

SOFIA BROGUEIRA HENRIQUES with
PEDRO MIGUEL ALVES DE ABREU,
ALEXANDRINO JOSE BASTO DIOGO
(Portekiz)

Çin Mimarlık Birliği (ASC) Ödülü

LIU JUNYI with WU BIN, LIU YU, LIN DAN,
SUN ZIHE, LI JI
(PR of CHINA)

BORUSAN Ödülü

LEILA FARAH
(Kanada)

BORUSAN Ödülü

ANNA SCRIMINACI with VALENTINA BONFANTI
(İtalya)

BORUSAN Ödülü>/b>

ALBERTO COBOS ALVAREZ with JULIAN ARONS,
ANTON GEORG SCHENKEL
(Almanya)

FGA MIMARLIK & ALUPLAN BILGISAYAR Ödülü

LANGZIJIAO with YANGYI, ZHUWENJUN, LIXIN
(PR of CHINA)

FGA MIMARLIK & ALUPLAN BILGISAYAR Ödülü

ANASTASIOS GOVATSOS with
ELENI KAPOMPASOPOULOU
(Yunanistan)

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/extreme-uia-ogrenci-yarismasi-sonuclari_30101.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!