Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Guardian Öğrenci Tasarım Yarışması 2016

Guardian Student Design Challenge 2016, tasarım öğrencilerini Guardian Clarity™ anti reflekte camın evlerdeki, işyerlerindeki ya da etkinliklerdeki iç mekan kullanımına ilişkin yaratıcı fikirlerini sunmaya davet ediyor. Yarışmaya katılım için son başvuru tarihi, 30 Haziran 2016.

yapi.com.tr
1

Yarışma Duyuruları

Guardian Öğrenci Tasarım Yarışması 2016 Guardian Öğrenci Tasarım Yarışması 2016
SON BAŞVURU TARİHİ 30 Haziran 2016
DÜZENLEYEN

Guardian

E-POSTA

E: Gülşen Özcan (Guardian Türkiye)

İLETİŞİM: T: (216) 969 08 99
+ Ajandama Ekle

Işığı, şeffaflığı, berraklığı ve güvenliği işlevsellikle birleştirme kabiliyetine sahip olan cam, hem konforlu hem de ilham verici ortamların tasarlanmasına katkıda bulunur. Yaratıcı hayal gücüyle birleştirildiğinde cam, önümüzdeki yıllarda acaba nelerin başarılmasında kulanılabilir?

Ticari, konut, iç mekan ve ulaştırma uygulamalarına yönelik önde gelen düz cam ve işlenmiş cam ürünler üreticisi Guardian Industries' Glass Group in Europe, bu soruya bir yanıt bulmak için yeni bir tasarım yarışması başlattı. Bu yarışma genç tasarımcılara algılanan sınırlarının ötesine geçen bir malzemenin kullanımı hakkında ilham vermeyi amaçlıyor.

Yarışma jurisi, Guardian temsilcileri ve cam sektörü ile tasarım camiasındaki diğer uzmanları içeren deneyimli uzmanlar panelinden oluşacak. Jüri katılımları; ürünün yenilikçilik düzeyi, işlevsellik, Guardian Clarity camlarının kullanım şekli, estetik, kullanıcı için sağladığı değer, gerçekleştirilme potansiyeline göre değerlendirecek.

Katılımcı öğrenciler, yeni bir uygulama fırsatını tespit ettikten sonra fikirlerini tam olarak işleyen bir tasarım konseptine dönüştürmek için ihtiyaç duydukları adımları hızlandırmak amacıyla Guardian'ın süreçleme bilgisi ve malzeme spesifikasyon veri formları gibi çevrimiçi kaynaklarını kullanabilecekler.

Guardian, kazananlara hem bu yarışmanın önem düzeyini hem de kalite beklentilerini yansıtan etkileyici ödüller sunuyor.

Jüri, aşağıdaki ödüller için yarışacak 3 ila 5 finalist seçecek:
Birincilik Ödülü: 10.000 Euro
İkincilik Ödülü: 5.000 Euro
Üçüncülük Ödülü: 2.500 Euro

Guardian ayrıca kazanan tasarımları 20-24 Eylül 2016 tarihleri arasında Almanya'nın Düsseldorf şehrinde düzenlenen Glasstec fuarındaki standında sergileyecek. Böylece kazananlar, uluslararası ve profesyonel bir kitle ile etkileşimde bulunabilecek.

Bunun yanı sıra Guardian, kazananları Glasstec fuarında düzenlenecek bir basın konferansıyla kamuoyuna duyuracak ve her bir finaliste Başarı Belgesi sunacak.

Kayıtlar Guardian Student Design Challenge web sitesinde başlamıştır. Tüm katılımların 30 Haziran 2016 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir. Jüri üyeleri katılımları inceleyerek finalistleri 1 Ağustos tarihine kadar seçecektir. Sonrasında 15 Eylül tarihinde kazananlar belirlenecek ve bu kazananlar 20 Eylül tarihinde Glasstec fuarında duyurulacaktır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/guardian-ogrenci-tasarim-yarismasi-2016_143588.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • güzel bir site değişik farklı konular var ondan ilgimi çekti YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!