Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

“Karşıyaka’nın Kültürel Zenginliği” Ulusal Fotoğraf Yarışması

Karşıyaka Belediyesi, Ege Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (EFSA) işbirliği ile bu kez ikinci kez düzenlenen fotoğraf yarışması, Karşıyaka ilçesinin sahip olduğu kültürel zenginliğin fotoğraf aracılığıyla belgelenmesi ve ilçenin görsel belleğinin oluşturulmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Mimarlar Odası

Yarışma Duyuruları

“Karşıyaka’nın Kültürel Zenginliği” Ulusal Fotoğraf Yarışması “Karşıyaka’nın Kültürel Zenginliği” Ulusal Fotoğraf Yarışması
SON BAŞVURU TARİHİ 5 Ekim 2010
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 11 Ekim 2010
ÖDÜL TÖRENİ TARİHİ 15 Ekim 2010
+ Ajandama Ekle

STRONG>Karşıyaka Belediyesi ile Ege Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (EFSA) işbirliği ile bu kez ikinci kez düzenlenen ulusal fotoğraf yarışması, Karşıyaka ilçesinin sahip olduğu kültürel zenginliğin fotoğraf aracılığıyla belgelenmesi ve ilçenin görsel belleğinin oluşturulmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçıların katılımına açık olan yarışmacıya; eserlerin daha önce hiçbir yarışmada ödül almamış olması şartıyla siyah – beyaz ve/veya renkli baskı olarak en fazla 5 eserle katılınabiliyor.

Tahir Özgür, Levent Çanakkalelioğlu, İpek Cabadak, Beyhan Özdemir ve Sedat Sözer'den oluşan seçici kurulun değerlendirmesi sonucunda birinci seçilen eser için 2 bin 500 lira, ikinci seçilen eser için 2 bin lira, üçüncü seçilen eser bin 500 lira ödül verilecek. Büyük ödüllerin yanı sıra 750'şer liralık 3 adet mansiyon ile 100'er liralık satın alma ödülleri dağıtılacak.

Yarışma programında ayrıca; EFSA Günal Güngör Özel Ödülü (SB), EFSA Ülker Sokulluoğlu Özel Ödülü (Renkli) ve Hamza Rüstem Özel Ödülü (SB) olmak üzere 3 özel ödül de yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/karsiyakanin-kulturel-zenginligi-ulusal-fotograf-yarismasi_82459.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!