Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

“Kent ve Çocuk” Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Mimarlar Odası 2008 Ajanda Fotoğraf Yarışması'nın sonuçları, Yıldız Sarayı Dış Karakol Binası'nda yapılan değerlendirme sonucunda belirlendi. "Kent ve Çocuk" temalı yarışmaya 466 kişi başvurdu. Gönderilen 2107 adet dijital ve 80 adet dia fotoğraf arasından yapılan 3 turlu eleme sonrasında ise 2008 ajandasında yayınlanacak 41 adet fotoğraf seçildi.

Mimarlar Odasıimarlar Odası 2008 Ajanda Fotoğraf Yarışması'nın sonuçları, Yıldız Sarayı Dış Karakol Binası'nda yapılan değerlendirme sonucunda belirlendi.

9 Eylül Perşembe günü yine aynı binada yapılan tören ile ödülleri dağıtılan "Kent ve Çocuk" temalı yarışmaya, 466 kişi başvurdu. Gönderilen 2107 adet dijital ve 80 adet dia fotoğraf arasından yapılan 3 turlu eleme sonrasında ise 2008 ajandasında yayınlanacak 41 adet fotoğraf seçildi. Şeniz Kabadayı, İlteriş Tezer, Aras Neftçi, Hilmi Etikan ve Behiç Ak'ın oluşturduğu seçici kurulun belirlediği ilk üç fotoğraf ve sahipleri ise şöyle:

Birincilik Ödülü: Mustafa Kirazlı - "Kalabalıklar Arasında Yalnız"İkincilik Ödülü: Tacettin Yüksel - "Kadıköy Vapuru"Üçüncülük Ödülü: İbrahim Ayşıl - "Neşeli Çocuklar"

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/kent-ve-cocuk-fotograf-yarismasi-sonuclandi_64109.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!