Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri'ne Başvuru Süresi Uzatıldı

KOSGEB'in başarılı KOBİ'lere ve girişimcilere yönelik her yıl geleneksel olarak düzenlediği 'KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri'ne başvuru süresi 30 Nisan 2012 tarihine kadar uzatıldı.

yapi.com.tr / AA

Ödüller

KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri'ne Başvuru Süresi Uzatıldı KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri'ne Başvuru Süresi Uzatıldı

Yazılı bir açıklama yapan KOSGEB, bu yıl birincisi Haziran ayında düzenlenecek törenle gerçekleştirilecek olan 'KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri'nin daha önce 13 Nisan 2012'de sona ereceği duyurulan başvuru süresinin, 30 Nisan 2012 tarihine kadar uzatıldığı bildirildi. Açıklamaya göre, yeni bir işletme kuran girişimciler ile istikrarlı bir büyüme sağlayan KOBİ'leri ödüllendirmek amacıyla verilecek olan KOSGEB KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri, 'Yılın Başarılı KOBİ Büyük Ödülü', 'Yılın Başarılı KOBİ Ödülleri' ve 'Yılın Başarılı Girişimci Ödülleri' kategorilerinde bu sene ilk kez verilecek.
    
Yeni bir işyeri açarak, ailesine, topluma ve ülke ekonomisine fayda sağlayan genç ve kadın girişimciler, inovatif bir iş fikri ile işini kuran inovatif girişimciler, kurulur kurulmaz veya kurulduktan kısa bir süre sonra yurtdışı pazarlarda faaliyette bulunmaya başlayan küresel doğan girişimciler ile başarılı, ihracatçı ve işbirliği-güçbirliği yapan tüm KOBİ'ler ödüller için başvuruda bulunabilecek. Başvuruda bulunacak işletmelerin, KOSGEB Veri Tabanında kayıtlı ve güncel KOBİ Beyannamesinin onaylı olması gerekiyor.
    
KOSGEB KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri ile başarılı KOBİ'lerin ve girişimcilerin örnek uygulamalarına dikkat çekilerek, yenilikçi girişimlerin kamuoyuna tanıtılması, başarılı girişimcilerin ve KOBİ'lerin desteklenmesi ve özendirilmesiyle bu yöndeki uygulamaların yaygınlaşmasına katkıda bulunulması amaçlanıyor.
    
Başvurular, www.kosgeb.gov.tr adresinden alınacak başvuru formu ve ekli belgeler ile KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüklerine 30 Nisan 2012 tarihi mesai bitimine kadar yapılabilecek.

ETİKETLER: ekonomi kurum
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/kobi-ve-girisimcilik-odullerine-basvuru-suresi-uzatildi_91563.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!