Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Kütahya Seramik'in Versatile Koleksiyonu "Red Dot" ile Ödüllendirildi

Kütahya Seramik'in, tasarımcı Yiğit Özer’in imzasını taşıyan 'Versatile' koleksiyonu, tasarım alanında dünyanın en büyük ödül programlarından olan 'Red Dot Tasarım Ödülleri'nde 'En İyinin İyisi' ödülünün sahibi oldu. Versatile koleksiyonu, Arc serisi ile geçtiğimiz aylarda tasarım alanında dünyanın en çok tanınan ve en prestijli ödüllerinden biri

yapi.com.tr
Kütahya Seramik'in Versatile Koleksiyonu "Red Dot" ile Ödüllendirildi

Kütahya Seramik'in, tasarımcı Yiğit Özer’in imzasını taşıyan 'Versatile' koleksiyonu, tasarım alanında dünyanın en büyük ödül programlarından olan 'Red Dot Awards (Red Dot Tasarım Ödülleri)'da 'Best Of The Best 2011' (En İyinin İyisi) ödülünün sahibi oldu.

Versatile koleksiyonu, Arc ve Axis serileriyle dünya çapında tasarım alanında uluslararası kalite onayı kabul edilen Red Dot Tasarım Ödülleri’nde “En İyinin İyisi” ödülüne değer görüldü.

1953 yılından bu yana endüstriyel tasarım, ambalaj tasarımı, reklam ve interaktif medya gibi tasarımın çeşitli dallarında verilen Red Dot Tasarım Ödülleri, yakın geleceğin trend yaratıcılarını gün ışığına çıkarmak ve tanıtmak amacıyla 60 ülkeden 4433 farklı ürünün katılımıyla gerçekleştirildi. Tasarım uzmanlarından oluşan bağımsız jüri, tasarımların yenilik derecesi, estetik kalitesi, hayata geçirilebilme potansiyeli, işlevselliği, ergonomisi gibi kriterlere göre değerlendirip sıradışı tasarım konseptlerini uluslararası itibara sahip “Red Dot” ile ödüllendirdi.

Versatile koleksiyonu, Arc serisi ile geçtiğimiz aylarda tasarım alanında dünyanın en çok tanınan ve en prestijli ödüllerinden biri olan 'IF Product Design 2011'i de kazanmıştı.Fonksiyonelliği, değişken ve yaratıcılıkla buluşturan Versatile, çok yönlü kullanımı ile seramik sektöründe yeni bir çağı başlatıyor. Kişinin kendini özgürce ifade etmesini sağlayan Versatile koleksiyonu, farklı mekan kurguları ile pek çok duyguyu ve estetiği içinde barındırıp geometrinin tüm yaratıcılığını, akılcı ve estetik kurallarla sergiliyor.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/kutahya-seramikin-versatile-koleksiyonu-red-dot-ile-odullendirildi_86395.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!