Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU

Lapseki Hükümet Konağı ve Çevresi Mimari Proje Yarışması Ön Seçim Sonuçları Açıklandı

Lapseki Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Lapseki Hükümet Konağı ve Çevresi Mimari Proje Yarışması'nın ön seçim sonuçları açıklandı.

yapi.com.tr

Yarışma Sonuçları

Lapseki Hükümet Konağı ve Çevresi Mimari Proje Yarışması Ön Seçim Sonuçları Açıklandı Lapseki Hükümet Konağı ve Çevresi Mimari Proje Yarışması Ön Seçim Sonuçları Açıklandı

1994 yılında tip hükümet konağı projesine göre inşa edilen mevcut Lapseki Hükümet Konağı'nın önündeki açık alan ile birlikte yeniden tasarlanarak depreme dayanıklı olarak yeniden inşa edilmesini amaçlayan yarışmada ön seçim sonuçları belli oldu.

Bir sonraki aşamaya kalmayı başaran ekipler şöyle sıralanıyor:

Proje Ekibi:
Özgür Bingöl (Ekip Başı) / Mimar
İlke Barka / Mimar
Tuba Bilgiç / Mimar
Merve Şen / Mimar

Danışmanlar:
Nermin Tirben / Peyzaj Mimarı
Ebru Firidin Özgür / Şehir Plancısı
Günkut Barka / İnşaat Mühendisi
Ohannes Gül / Makine Mühendisi
Korkut Daşdemir / Elektrik Mühendisi

*

Proje Ekibi:
Sevince Bayrak Göktaş (Ekip Başı) / Y.Mimar
Oral Göktaş / Y.Mimar

*

Proje Ekibi:
Ferhat Hacıalibeyoğlu (Ekip Başı) / Mimar
Deniz Dokgöz / Mimar
Orhan Ersan / Y.Mimar

Yardımcılar:
Turgut Şakiroğlu / Mimar
Gülcan Afacan / Mimar
Deniz Külekçi / Mimar
Volkan Barbaros / Peyzaj Mimarı

Teknik Danışmanlar:
Cemal Coşak / İnşaat Y. Mühendisi
Bülent Özgür / Makine Y. Mühendisi
Kemal Güravşar / Elektrik Y. Mühendisi

*

Proje Ekibi:
Burak Pelenk (Ekip Başı) / Mimar
Rahmi Uysalkan / Mimar
Ezgi Baştuğ / Mimar
Tanla Atun / Mimar
Hanifi Sekmen / Mimar

Danışmanlar:
Gülay Yamanlı / Y. Şehir Bölge Planlamacısı
Ceyda Özbilen / Peyzaj Mimarı
Eda Ekim / Peyzaj Mimarı
Tuncay Gün / İnşaat Mühendisi
Süleyman Akın / Makine Mühendisi
Engin Ulucak / Elektrik Mühendisi

*

Proje Ekibi:
Arman Tolga Akdoğan (Ekip Başı) / Mimar

Danışman:
Felix Madrazo / Mimar

Yardımcılar:
Alejandro Gonzalez / Mimar
Onur Can Tepe / Mimar
Bibiana Paez / Mimar
Albert Richters / Mimar
Bahar Akkoclu / Mimar
Hans Larson / Mimar
Alvaro Novas / Mimar
David Koezen / Mimar
Giovanni Belotti / Mimar
Georgio Renzi / Mimar
Bruno Barbosa / Mimar
Seda Soylu / Mimar
Ines Ferreira / Mimar

*

Proje Ekibi:
Murat Şanal (Ekip Başı) / Y.Mimar

Yardımcılar:
Alexis A. Şanal / Y.Mimar
Begüm Öner / Y.Mimar
Orkun Beydağı / Y.Mimar


Ön seçimi geçen ekiplerin projelerini en geç 2 Eylül'e kadar teslim etmeleri gerekiyor. Yarışmanın sonucu; Hüseyin KAHVECİOĞLU (Jüri Başkanı), İsmail MORKOÇ, Gonca PAŞOLAR, Cem SORGUÇ ve Ahmet TERCAN'dan oluşan jürinin 6 Eylül'deki değerlendirme toplantısını takiben 8 Eylül'de açıklanak.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/lapseki-hukumet-konagi-ve-cevresi-mimari-proje-yarismasi-on-secim-sonuclari-aciklandi_122488.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!