Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

"Love Your Earth" Grafik Tasarım Yarışması

www.designboom.com internet sitesi, Japonya Tasarım Derneği işbirliğinde bir grafik tasarım yarışması düzenliyor. Dünyanın her tarafından profesyonel, öğrenci ve tasarım tutkunlarına açık olan yarışmanın konusu “dünyanı sev”. Yarışmacılardan çevre kirliliği, küresel ısınma gibi konularda farkındalığı artırma amacı taşıyan grafik çalışması

yapi.com.tr/Işıl Göreci

Yarışma Duyuruları
SON BAŞVURU TARİHİ 1 Eylül 2007
TESLİM TARİHİ 8 Eylül 2007
+ Ajandama Ekle

img src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/2007\yarisma\55081.gif" align="left" hspace=5 vspace=5>www.designboom.com internet sitesi, Japonya Tasarım Derneği işbirliğinde bir grafik tasarım yarışması düzenliyor. Dünyanın her tarafından profesyonel, öğrenci ve tasarım tutkunlarına açık olan yarışmanın konusu “dünyanı sev”. Yarışmacılardan çevre kirliliği, küresel ısınma gibi konularda farkındalığı artırma amacı taşıyan grafik çalışması yapmaları isteniyor.

Sürdürülebilir bir dünya adına çözülmesi gereken problemlerin aciliyeti açısından düşünüldüğünde, grafik sanatların kitleleri harekete geçirmekteki hızı ve başarısı yarışma organizatörlerini cezbeden unsur olmuş. Gezegenimizin elverişsiz şartlara sahip olmasını engellemek için düzenlenecek ve farkındalık yaratmayı amaçlayan yarışma kapsamında verilecek ödüller ise şöyle:

1.lik ödülü:
500,000 YEN
2.lik ödülü: 200,000 YEN
3.lük ödülü: 100,000 YEN (3 adet verilecek)

Seçilen tasarımlar bayrak, pul ve poster haline dönüştürülerek Tokyo içinde yerleştirilecek. Ayrıca 31 Ekim-4 Kasım 2007 tarihleri arasında düzenlenen Tokyo Tasarım Haftası’nda sergilenecek.

Orijinallik, inovasyon, renk-tipografi-fotoğraf uyumu, ve farklı mecralara (bayrak, pul, poster vs) uygulanabilir olması gibi kriterlere göre değerlendirme yapılacak yarışmaya son kayıt tarihi 1 Eylül 2007. Katılımcılar en çok 3 işleriyle başvurabilecekleri yarışmada, işlerinin yanında verdikleri mesajı anlatan kısa birer yazı da yazmak zorundalar.


İrtibat adresi: mail@designboom.com


Daha fazla bilgi için tıklayınız.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/love-your-earth-grafik-tasarim-yarismasi_55081.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!