Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Marka Ödülü İstanbul Modern'e Verildi

Yürekli Eğitim ve Danışmanlık tarafından düzenlenen “Marka Konferansı”nda marka ödülü, “sanata enerji ve değer katan marka” başlığıyla İstanbul Modern ile Oya Eczacıbaşı'na verildi.

Hürriyet Gazetesib>Yürekli Eğitim ve Danışmanlık tarafından düzenlenen “Marka Konferansı”nda marka ödülü, “sanata enerji ve değer katan marka” başlığıyla İstanbul Modern ile Oya Eczacıbaşı'na verildi.

Oya Eczacıbaşı'na ödülü, Yürekli Eğitim ve Danışmanlık Genel Müdürü Ayşegül Yürekli Şengör tarafından sunuldu. İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Eczacıbaşı, yaptığı konuşmada, Aralık 2004'de kapılarını açan İstanbul Modern ile 17 yıllık bir hayallerinin gerçekleştiğini ifade etti.

Müzenin gençler için bir çekim merkezi haline geldiğini belirten Ezcacıbaşı, 2 yılda 16 serginin gerçekleştirildiği İstanbul Modern'in ziyaretçi sayısının 1 milyona ulaştığını bildirdi. Eczacıbaşı, “İstanbul Modern, dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor” dedi.

Törene Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı da katıldı. Bu arada Ayşegül Yürekli Şengör, konferansta yaptığı konuşmada, Yürekli Eğitim ve Danışmanlık, AÇEV ve konferansın ana sponsoru World ile ortaklaşa yürütülen “2006 Çocuk İçin Marka 2006” projesi kapsamında Güneydoğudaki 2006 çocuk için yarın akşama kadar 500 bin YTL toplamayı hedeflediklerini belirtti. Konferansta yaklaşık bin katılımcı yer aldı.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/marka-odulu-istanbul-moderne-verildi_50120.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!