Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
 
BÖLÜM SPONSORU

Mimarlar Odası Samsun Şubesi Hizmet Binası Yarışması'nın Ödüllü Projeleri Belirlendi

Mimarlar Odası tarafından düzenlenen ve Mimarlar Odası Samsun Şubesi’nin yapılması planlanan Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması sonuçlandı. Toplamda 14 projenin katıldığı yarışmada birinciliği, Hande Asar ve Ayşen Eyüpoğlu’nun ekip başı olduğu grup kazandı.

Mimarlar Odası
Mimarlar Odası Samsun Şubesi Hizmet Binası Yarışması'nın Ödüllü Projeleri Belirlendi

B> Mimarlar Odası Samsun Şubesi Hizmet Binası Yarışması’nın Ödüllü Projeleri Belirlendi

Mimarlar Odası tarafından düzenlenen ve Mimarlar Odası Samsun Şubesi’nin yapılması planlanan Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması sonuçlandı. Toplamda 14 projenin katıldığı yarışmada birinciliği, Hande Asar ve Ayşen Eyüpoğlu’nun ekip başı olduğu grup kazandı.

Yarışma sonuçları şöyle:


Birincilik Ödülü:

Ekip Başı:
Hande ASAR – Mimar
Ayşen EYÜPOĞLU – Mimar
Ekip Yardımcısı:
Saniye ÖZEŞ – Mimar
Danışmanlar:
Abdurrahman SATIKBUĞRA – Makine Mühendisi
Bülent Osman ASLANBOĞA – İnşaat Mühendisi
Şefik ERKAZANCI – Elektrik Mühendisi


İkincilik Ödülü:

Ekip Başı:

Burcu AKIN – Mimar
Erdem DOKUZER – Mimar
Gufran BAYKAL – Mimar
Yardımcı Mimarlar:
Serkan KARASLAN – Mimar
Türker FIRAT – Mimar
Danışmanlar:
Yurdal YALÇIN – İnşat Mühendisi
Mustafa ORÇUN – Makine Mühendisi
Yüksel MENGÜNOĞUL – Elektrik Mühendisi


Üçüncülük Ödülü:

Ekip Başı:

Bilgen ATAÇ – Mimar
Taner ÜSKÜPLÜ – Mimar
Yardımcı Mimarlar:
Deniz ÖZDENİZ – Mimar
Yasemin YILMAZ – Mimar
Doğan TÜRKKAN – Mimar
Danışmanlar:
Nedim Fırat GÜNÇAN – İnşaat Mühendisi
Emre AYTEKİN – Makine Mühendisi
Murat AĞÇAY – Elektrik Mühendisi


Eşdeğer Mansiyonlar

Ekip Başı:

Emine AKBULUT - Mimar
Yardımcı Mimar:
Ömer ÇELİKKOL - Mimar
Danışmanlar:
İbrahim ŞENEL - Mimar
Burhan ŞENEL – Mimar
Cüneyt ÖZSOY – Makine Mühendisi
Hasan Hüseyin SİCİM – Elektrik-Elektronik Mühendisi

Ekip Başı:
Kemal Alptekin ŞAHİN – Mimar
Yardımcı Mimarlar:
Murat KAYA – Mimar
AbdulMelik AYDIN - Mimar
Danışmanlar:
Rahmi GÜRKAN – İnşaat Mühendisi
Ahmet ÇELİK – Elektrik Mühendisi
Cemil ŞENELLİ – Makine Mühendisi


Ekip Başı:
Mükerrem Aysun YENER – Mimar
Yardımcı Mimarlar:
Uğurcan EROL – Mimar
Baha ŞIKMAN – Mimar
Danışmanlar:
Mustafa Mendos ŞIKMAN – İnşaat Mühendisi
Reşat KURT – Makine Mühendisi
Oğuz Taner EKMENCİ – Elektrik Mühendisi

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/mimarlar-odasi-samsun-subesi-hizmet-binasi-yarismasinin-odullu-projeleri-belirlendi_88315.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

REKLAM VERİN

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!