Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Mucize Kareler, Doyumsuz Anlar!

Yeni Rakı’nın Fotografevi işbirliği ile düzenlediği ‘Mucize Kareler Fotoğraf Yarışması’ sonuçlandı. Siyah/beyaz ve renkli olmak üzere 2 kategoride yapılan yarışmanın büyük ödüllerini renkli kategoride Ercan Arslan, siyah/beyaz kategoride ise C. Murat Özcan kazandı.

NTV
Mucize Kareler, Doyumsuz Anlar!


Yeni Rakı’nın Fotografevi işbirliği ile düzenlediği ‘Mucize Kareler Fotoğraf Yarışması’ sonuçlandı. Siyah/beyaz ve renkli olmak üzere 2 kategoride yapılan yarışmanın büyük ödüllerini renkli kategoride Ercan Arslan, siyah/beyaz kategoride ise C. Murat Özcan kazandı. Ara Güler, İzzet Keribar, Merih Akoğul, Haluk Çobanoğlu, Nadir Ede, Gülnur Sözmen gibi önemli fotoğraf ustalarının jüri olarak yer aldığı yarışmanın büyük ödülleri 5. 000’er YTL, mansiyon ödülleri ise 1.500’er YTL.

Toplam 554 fotoğrafın katıldığı yarışma sonuçları 24 Ağustos Perşembe günü Fotoğrafevi’nde yapılan ödül töreninde açıklandı.

Yarışmada, siyah/beyaz ve renkli kategoride toplam 2 büyük ödül ve 4 mansiyon ödülü sahiplerini buldu. Toplam 30 eserin sergilendiği ‘Mucize Kareler Fotoğraf Sergisi’ 2,5 hafta boyunca Fotoğrafevi sergi salonunda görülebilecek.

‘Mucize Kareler Fotoğraf Yarışması’nda renkli kategoride büyük ödülü Ercan Arslan alırken, siyah/beyaz kategorinin büyük ödülünü ise C. Murat Özcan aldı.

Renkli kategoride mansiyon ödülünü Behiç Günalan ile Fahrettin Şankaynağı paylaşırken; siyah/beyaz kategorinin mansiyon ödüllerini Ali İhtiyar ile Mehmet A. Karabay aldı.

Renkli kategoride birinci: Ercan Arslan

Hayatın içinde yer alan Yeni Rakılı anları fotoğrafa taşıyan ‘Mucize Kareler Fotoğraf Yarışması’ Türk eğlence kültürünün en önemli öğesi rakının paylaşımcı yanına vurgu yapıyor. Keyif, sohbet ve yaşamdan anların objektiflere yansıdığı yarışmada; Yeni Rakılı ‘Mucize Kareler’ yakalandı.

Mucize Kareler Fotoğraf Yarışması’nda ödül alan ve sergilemeye hak kazanan fotoğraflar 24 Ağustos - 15 Eylül 2006 tarihleri arasında Fotografevi’nde sergileniyor.

Fotoğrafları sergilenmeye hak kazananlar:
Emin Araç, Sinan Başkan, Bora Beniç, Berker Dalmış, Berna Dursun, Kazım Esensoy, Salih Güler, Cihan Karaca, Levent Kulu, C. Refik Ongan, Kerem Saltuk, Yavuz Sevimli, Adnan Sokol, Hasan Metin Soner, Fazıl Yöneyman.

Fotografevi
İstiklal Cad. Tütüncü Çıkmazı N.4
Galatasaray/ Beyoğlu-İstanbul Tel:0212 249 02 02

Ayrıntılı bilgi için:
www.mey.com.tr
www.fotografevi.com

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/mucize-kareler-doyumsuz-anlar_47970.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!