Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Nehar Tüblek ödülleri sahiplerinde

Beşiktaş Belediyesi ve Karikatürcüler Derneği tarafından düzenlenen 10. Nehar Tüblek Karikatür Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri törenle veril

NTV-MSNBCeşiktaş Belediyesi ve Karikatürcüler Derneği tarafından düzenlenen 10. Nehar Tüblek Karikatür Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri törenle verildi. 260 eserin katıldığı yarışmanın birincilik ödülü Ahmet Öztürk Levent’e verildi.

Akatlar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen törende konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, yurt içinde ve uluslararası yarışmalarda çok sayıda ödül kazanan ünlü karikatürist Nehar Tüblek’in sağlığında Beşiktaş’ta ikamet etmesinin kendileri için onur kaynağı olduğunu söyledi. Törende daha sonra yurt içi ve yurt dışından 260 eserin katıldığı yarışmanın birincisi Ahmet Öztürk Levent, ikincisi Hikmet Cerrah ile üçüncüsü Ali Bulca’ya ödülleri sunuldu.

Ergül Aktaş, Ali Osman Taş, Emrah Arıkan mansiyona değer bulunurken, ‘Beşiktaş Belediyesi Özel Ödülü’ Ümit Müfit Dinçay’a, ‘Karikatürcüler Derneği Özel Ödülü’ Muhittin Köroğlu’na, ‘Beşiktaş Jimnastik Kulübü Özel Ödülü’ Bülent Karaköse’ye, ‘Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Özel Ödülü’ Kamil Yavuz’a, ‘Kabataşlılar Vakfı Özel Ödülü’ Oğuz Gürel’e, ‘Dünya Yayıncılık Özel Ödülü’ Enver Malkoç’a, ‘Nehar Tüblek Ailesi Özel Ödülü’ ise Mahmut Akgün’e verildi.

Gecede ayrıca, Nehar Tüblek’in kendi hayatını anlattığı belgeselden bir bölüm de sunuldu.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/nehar-tublek-odulleri-sahiplerinde_23747.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!