Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Radikal Tasarım Ödülü 'Lemon'un

Dün sahiplerini bulan Tasarımda Radikal Eğilimler 2'yi ilk kategoride 'Lemon' ile Cihan Çelenk, ikinci kategoride 'Perspektif' ile Selim Ben Habib kazandı.

Radikal Gazetesiün sahiplerini bulan Tasarımda Radikal Eğilimler 2'yi ilk kategoride 'Lemon' ile Cihan Çelenk, ikinci kategoride 'Perspektif' ile Selim Ben Habib kazandı.

Tasarımda Radikal Eğilimler Yarışması'nın ödül töreni dün Eski Galata Köprüsü'nde düzenlendi. Tasarım Haftası-İstanbul Design Week'e paralel düzenlenen yarışmayı 'endüstriyel tasarım eğitimi alanlar' için düzenlenen ilk kategoride 'Lemon' adlı tasarımıyla Cihan Çelenk kazandı. Bu kategorinin ikincisi 'S.O.S.' ile Nazife Aslı Kaya, üçüncüsü 'ID' adlı tasarımıyla Akın Bacıoğlu oldu.

Herkese açık olan ikinci kategorinin birincisi 'Perspektif' adlı tasarımıyla Selim Ben Habib ikincisi 'Yürüme Bantları' tasarıyla Saadet İpek Devret, üçüncüsü 'Çevreci ve Kişilikli Çöp Kutuları' tasarımyla Işıl Dirican oldu. Her iki kategorinin birincileri Radikal gazetesi tarafından Milano Tasarım Haftası'na gönderilecek ve istedikleri takdirde de Bilgi Üniversitesi Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı'na burslu olarak kayıt yaptırabilecekler.

Yarışmanın jürisi 9 Eylül'de toplanıp 100'e yakın başvuruyu değerlendirmişti.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/radikal-tasarim-odulu-lemonun_48412.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Kalekim Ultralastic

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!