Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Rusya'dan Ahşap Konut Yarışması

Ahşap yapı tasarımına yönelik talepleri teşvik etmek için Rusya Ahşap Birliği, Smart Home- Made in Niznij dergisi, video blogu Build up! ve Stavr inşaat firması tarafından organize edilen yarışmanın konusu, “Ahşap Konut” .

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları
SON BAŞVURU TARİHİ 15 Ocak 2007
TESLİM TARİHİ 1 Mart 2007
SONUÇ AÇIKLAMA TARİHİ 18 Nisan 2007
+ Ajandama Ekle

img src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/2006\yarisma\50384.jpg" align="left" hspace=5 vspace=5> Ahşap yapı tasarımına yönelik talepleri teşvik etmek için Rusya Ahşap Birliği, "Smart Home Made in Niznij" dergisi, videob blogu "Build up!" ve Stavr inşaat firması tarafından organize edilen yarışmanın konusu, “Ahşap Konut” .

Yapı tasarımı ve iç dekorasyonda ahşap ürünleri kullanmayı tercih eden mimar ve tasarımcılara açık olan tek etaplı yarışmada 2 bölüm var:1) Tamamlanmış yapı dalında en iyi proje
2) Mimari planlama dalında en iyi proje

Ahşabın yapılarda kullanımının modern teknoloji olanakları gözönüne alınarak mimariye yeni bir açılım kazandırmak ve sektör çalışanları arasında modern ahşap ürünleri kullanımını yaygınlaştırmak amacında olan yarışmanın son kayıt tarihi 15 Ocak 2007.

Tamamlanmış yapı dalında yarışacak projeler yaşam alanları ve yapısı ahşaptan oluşan, bitmiş yapıları kapsıyor. Projelerin değerlendirilmesinde mimari stil, orjinallik, yüksek işlevsellik ve doğal alana uyum gücü gibi kriterler söz konusu.

Mimari planlama dalında yarışacak projeler ise, yeni yaşam alanları yaratabilmek adına pek çok seçenek sunan ve bu seçenekleri etkin bir biçimde kullanan projeleri kapsıyor. Katılımcılardan, en fazla 3 katlı, 250-500 metrekare arasında değişebilen, içinde 4-5 kişinin yaşayabileceği bir ahşap ev tasarlamaları bekleniyor.

Birincilik ödülü: 60 bin ruble
İkincilik ödülü: 40 bin ruble
Üçüncülük ödülü: 30 bin ruble

1500 ruble'lik yarışma katılım ücretine, organizatörler tarafından verilecek seminerler, katılan projelerin internet sitesinde yayınlanması da dahil.

Yarışmanın web sitesine ulaşmak için tıklayınız

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/rusyadan-ahsap-konut-yarismasi_50384.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!