Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Şalom Gazetesi Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Şalom Gazetesi yayın hayatının 60.yılı etkinlikleri kapsamında Barış temalı bir fotoğraf yarışması düzenledi. Jüri üyeliğini İzzet Keribar, Yusuf Tuvi, Ersin Alok, Nadir Ede,ve Rubi Asa’nın üstlendiği Fotoğraf Yarışmasının sonucunda dijital, renkli ve siyah beyaz baskı olmak üzere 42 eser sergilenmeye layık bulundu.

yapi.com.trimg src="http://www.yapi.com.tr/Uploads/HaberMedya/2007\yarisma\57727.jpg" align="left" hspace=5 vspace=5>Şalom Gazetesi yayın hayatının 60.yılı etkinlikleri kapsamında Barış temalı bir fotoğraf yarışması düzenledi.

Jüri üyeliğini İzzet Keribar, Yusuf Tuvi, Ersin Alok, Nadir Ede,ve Rubi Asa’nın üstlendiği Fotoğraf Yarışmasının sonucunda dijital, renkli ve siyah beyaz baskı olmak üzere 42 eser sergilenmeye layık bulundu.

Dijital dalda İsmail Tütün birincilik ödülünü alırken, Renkli Baskı dalında Behiç Günalan’ın “Barış Sevgidir”, Siyah Beyaz Baskı dalında ise Ömer Yağlıdere’nin “Neyzen 2” adlı fotoğrafları birincilik ödülü aldılar.İkincilik ödüllerini Renkli Baskı dalında Barış Barlas “1945 After the War”, Siyah Beyaz dalında İsmail Tütün “Adsız” adlı fotoğrafı ile aldı.Üçüncülüğe Renkli Baskı dalında Alptekin Öztürk’ün “Barış İçin Elele” İsmail Tütün’ün ise isimsiz fotoğrafı layık görüldü.Mansyonları ise Sami Türkay,Tahir Özgür,Şenay Yılmaz,Mustafa Salman, ve İbrahim Ayşıl paylaştılar.Ayrıca Birol Üzmez’in “Umut”adlı fotoğrafı da Jüri Özel Ödülü aldı.

Cihan Karaca,İsmail Sadık Oğuz,İsmail Tütün,Birol Üzmez,Hakan Aydın,Ömer Yağlıdere,İbrahim Ayşıl,Berker Dalmış,Hacer Yılmaz,Yavuz Yaman,A.Muhsin Divan,Ahmet Fatih Sönmez,Hasan Metin Soner,Ömer Serkan Bakır,Gökmen Kamberoğlu,Murat Yüksel,Tahir Özgür,İsmail Aydın,Halil Yüksel,Arzu Doğru’nun fotoğrafları da sergilenmeye layık bulundu.

Barış temalı 41 fotoğraftan oluşan serginin açılışı Schneidertempel Sanat Merkezi’nde 6 Aralık 2007 Perşembe akşamı saat 18:00’de gerçekleşecek.Sergi 28 Aralığa kadar gezilebilir.

Sergi; hafta içi hergün 10.30 - 17.00,Cumartesi kapalı, pazar günü 12.00 - 16.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.http://www.yapi.com.tr/yarismalar/salom-gazetesi-fotograf-yarismasi-sonuclandi_57727.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!