Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Sanat ve Tasarım Fakülteleri Yarışıyor

MÜGSF bu yıl kabul edildiği AIAS bağımsız sanat ve tasarım fakülteleri kuruluşunca Zürih'te düzenlenen diploma birincileri sergisine katılacak.

Cumhuriyet Gazetesib>MÜGSF bu yıl kabul edildiği AIAS bağımsız sanat ve tasarım fakülteleri kuruluşunca Zürih'te düzenlenen diploma birincileri sergisine katılacak. Kasım ayındaki bu yarışmalı sergide, MÜGSF, diploma kavram birincisi Kerem Ozan Bayraktar'ın "In Praise of Peneus" ve "Untitled" adlı tasarılarıyla yarışacak.

AIAS Birliği'nde İsviçre Ecole d'Art de Geneva ve Schule für Gestaltung Zürich, Japonya Toyo Bijutsu Gakko of Tokyo ve Hokkaido College of Art and Design Saporro, Almanya Hochschule für Bildende Künste Hamburg, İtalya Studio Art Centers International Floransa, Hollanda AKI ArTEZ Academie voor Beldende Kunsten Enschede ve Gerrit Rietveld Academie Amsterdam, Amerika Birleşik Devletleri School of Visual Arts New York ve Maryland Institute College of Art (MICA) Baltimore gibi dünyanın önemli sanat ve tasarım fakülteleri bulunuyor.

Sergi sonunda birinci seçilecek okul, 'dünya sanat ve tasarım fakültesi' ilan edilecek ve birinci seçilen sanatçı adayına büyük ödüller verilecek.

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/sanat-ve-tasarim-fakulteleri-yarisiyor_55066.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!