Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Schneider Electric'ten "Vijeo Citect Scada Tasarım Yarışması"

Enerji yönetimi konusunda global bir uzman olan Schneider Electric, ilkini farklı sektörlerden profesyoneller için gerçekleştirdiği Vijeo Citect Tasarım Yarışması’nı bu kez üniversite öğrencileri için düzenliyor. Türkiye’nin dört bir yanından katılımın beklendiği yarışma, kariyerine erken başlamak isteyen üniversite öğrencilerini davet ediyor.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Schneider Electric'ten "Vijeo Citect Scada Tasarım Yarışması" Schneider Electric'ten "Vijeo Citect Scada Tasarım Yarışması"
SON BAŞVURU TARİHİ 15 Haziran 2009
TESLİM TARİHİ 15 Haziran 2009
+ Ajandama Ekle

nerji yönetimi konusunda global bir uzman olan Schneider Electric, ilkini farklı sektörlerden profesyoneller için gerçekleştirdiği Vijeo Citect Tasarım Yarışması’nı bu kez üniversite öğrencileri için düzenliyor.

Türkiye’nin dört bir yanından katılımın beklendiği yarışma, kariyerine erken başlamak isteyen üniversite öğrencilerini davet ediyor. Türkiye’deki tüm üniversitelerin mühendislik fakültelerindeki lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık olan 2. Vijeo Citect Scada Yarışması’na başvurular, çevrimiçi form doldurularak yapılacak. Öğrenciler Vijeo Citect yazılımını ücretsiz olarak web sitesinden indirerek, kendi seçtikleri sektörde, içerisinde trend ve raporlama sayfalarının da bulunduğu en az 4 “Scada” sayfasından oluşan bir tasarımla yarışmaya katılacaklar.

Citect Scada Tasarım Yarışması, öğrencilerin teorik bilgilerini gerçek hayatta kullanmalarına olduğu kadar endüstriyel bir tesisin prosesini yakından tanımalarına da olanak sağlıyor.

Öğren, Yarış, Uluslararası Deneyim Kazan...

2.Vijeo Citect Scada Yarışması’na katılan öğrenciler, yarışmanın web-sitesindeki eğitim dokümanlarının yanı sıra, online eğitim videoları aracılığıyla vijeo citect eğitimi alabilecekler. Ayrıca sorularının cevaplarını yine çevrimiçi olarak görüntüleyebilecekler.

2.Vijeo Citect Scada Yarışması sayesinde en yaratıcı, en fonksiyonel, en gerçekçi tasarımı gerçekleştiren üniversite öğrencileri, yurtdışı ve içinde staj yapma olanağı elde edecek, farklı kültürlerle tanışarak uluslararası deneyim kazanacaklar.Yarışmanın birincisi, Schneider Electric’in yurtdışındaki bir merkezinde staj yapabilecek. Birinciliğe layık görülen yarışmacı, dilerse bir arkadaşıyla Interrail’in Avrupa seyahatine katılacak. Ayrıca bir diz üstü bilgisayarın da sahibi olacak. İkincilik ödülünü kazanan öğrenci ise Schneider Electric Türkiye’de staj yapma olanağının yanı sıra bir diz üstü bilgisayarın da sahibi olacak. Üçüncü ise, hem Schneider Electric Türkiye’de staj yapma hakkı, hem de I-Phone kazanacak.

Yarışma Takvimi:

Başlangıç Tarihi: 15 Mart 2009
Son Başvuru ve Teslim Tarihi: 15 Haziran 2009
Ön Eleme Sonuçları Bildirim Tarihi: 22 Haziran 2009
Jüri Sunum Tarihi: 22 Haziran tarihinden sonra web-sitesinde duyurulacak.

Daha detaylı bilgi edinmek ve başvuru formuna ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Schneider Electric Hakkında :

Faaliyet gösterdiği 100'den fazla ülkede enerji yönetimi konusunda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, konut uygulamalarındaki geniş faaliyet alanının yanı sıra, enerji ve altyapı, endüstri, bina otomasyonu ve data merkezleri pazarlarına liderlik konumuyla entegre çözümler sunmaktadır. 120.000 şirket çalışanı “Enerjinizle daha fazlası ” sloganıyla hareket ederek, müşterilerine enerjinin daha güvenli, güvenilir ve verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermektedir. 2007 yılında 17,3 milyar Euro'yu aşan satış rakamına ulaşmıştır. Schneider Electric Türkiye’de ise 1000’i aşkın çalışanı, 3 üretim merkezi,145 bayisi, 36 pano üreticisi (prisma, lokal ve OG pano), 19 sistem entegratöründen oluşan iş ortakları ve başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Bursa, Ankara, Samsun, Adana, İzmit, Eskişehir, Konya,Kayseri, Gaziantep, Trabzon, Denizli, Malatya ve Antalya’daki satış ofisleriyle çalışmalarına devam ediyor.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/schneider-electricten-vijeo-citect-scada-tasarim-yarismasi_67972.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!