Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Silverline, Almanya Tasarım Ödülü 'Designpreis'a Aday Gösterildi

Ankastre mutfak ürünlerinde dikkat çekici tasarımlara imza atan Silverline, Almanya Tasarım Ödülü 'Designpreis'a aday gösterildi. Designpreis, her yıl yalnızca bir kere Tasarımcılar Kurulu tarafından veriliyor.

yapi.com.tr
Silverline, Almanya Tasarım Ödülü 'Designpreis'a Aday Gösterildi

Ankastre mutfak ürünlerinde dikkat çekici tasarımlara imza atan Silverline, Almanya Tasarım Ödülü 'Designpreis'a aday gösterildi. Designpreis, her yıl yalnızca bir kere Tasarımcılar Kurulu tarafından veriliyor. Başvuru yoluyla katılımın mümkün olmadığı Designpreis yarışmasına katılımcılar, sadece 'aday gösterilme' yolu ile dahil olabiliyorlar. Alman Federal Bakanlıkları, Senatörler ve Federal Ekonomi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından belirlenen adayların, daha önceden en az bir Alman ya da uluslar arası tasarım ödülü kazanmış olma zorunluluğu bulunuyor. Aday tasarımların kalite, ergonomi, fonksiyonellik, kullanım kolaylığı, çevrecilik, yenilikçilik gibi alanlarda üstün başarı göstermiş olmaları isteniyor.

Daha önceki yıllarda Designpreis’a aday gösterilen firmalar arasında BMW, Coca Cola ve Adidas gibi markalar da bulunuyor. Geçtiğimiz senelerde Plus X, Reddot Design Awards ve IF ödüllerini alan Silverline, 2012 yılı Designpreis yarışma etkinliğine Epsilon Deluxe, Slim Deluxe, Lyra Deluxe, Illumina Deluxe modelleri ile aday gösteriliyor.

Tasarımcılar Kurulu

Tasarım Kurulu / German Design Council, 1953 yılında Alman Meclisinin talebi doğrultusunda kuruldu. Kurulma amacı, iş dünyasının tasarım konusu hakkında artan bilgi talebini karşılayabilmekti. Kurul bugün, tasarım alanında iletişim ve bilgi transferi sağlayan dünyanın önde gelen merkezleriyle birlikte çalışıyor. Kurul, yarışmalar, sergiler, konferanslar, danışmanlık hizmetleri ve basın yayınları ile iş ve tasarım dünyası temsilcileri için yeni ufuklar açıyor.

ETİKETLER: firma dünyadan
http://www.yapi.com.tr/yarismalar/silverline-almanya-tasarim-odulu-designpreisa-aday-gosterildi_89451.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!